Мрія інтроверта: На віддалений острів біля берегів Ірландії потрібні двоє доглядачів

Треба управляти кафе і прибирати гостьові будиночки

На безлюдний острів Грейт-Бласкет, розташований біля узбережжя Ірландії, розшукують двох доглядачів. Умови вакансії передбачають постійне проживання на віддаленому острові з квітня по жовтень. Про це пише IrishCentral.

З 1954 року острів Грейт-Бласкет є занедбаним. Там різко скоротилося населення, основною причиною цього послужила саме віддаленість від материка, що викликало побоювання в разі надзвичайних ситуацій. Але оскільки острів заворожує мальовничими пейзажами, його розташування не завадило йому стати найпопулярнішою пам’яткою для туристів.

Біллі О’Коннор і Еліс Хейс володіють на острові кафе і кількома будиночками. Щороку вони шукають доглядачів на Грейт-Бласкет, щоб бути готовими до відкриття туристичного сезону. Працівники повинні управляти кафе і тримати в чистоті будиночки для гостей, які захочуть переночувати на острові. Найгарячіша пора для туристів – літній період. У пікові місяці 2019 року острів відвідувало по 400 осіб на день.

Попри те що там немає електрики та гарячої води, тисячі людей не проти пожити на острові практично в повній самоті. У 2019 на вакансію доглядача відгукнулося аж 45 тисяч осіб. Така кількість охочих шокувала Біллі і Еліс, так що в цьому році вони обмежили аплікаційні форми та встановили дедлайн – 22 січня.

Кандидати повинні або бути з країн Євросоюзу, або володіти робочою візою. Вартість квитка до Ірландії не компенсується роботодавцями. Вони покривають лише витрати на проживання на острові – забезпечують харчовими продуктами та іншими необхідними речами. Обов’язкова умова – вільна англійська.

Читайте также:   Как и почему украинский стартап потерпел фиаско? Подлый американский патент

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.