Лише 3 дні залишилося до найказковішої події цього літа — вручення премій «ТОП 100: Майбутнє України. Діти»

Лише 3 дні залишилися до найочікуванішої і найказковішої події цього літа!

6 липня, у чарівному Грецькому парку відбудеться урочиста церемонія нагородження маленьких, але неймовірно талановитих фіналістів всеукраїнського рейтингу «ТОП 100: Майбутнє України. Діти».

На урочистому прийомі вас очікує казкова феєрія за мотивами “Аліси в країні чудес”, яка складатиметься з двох етапів: рожевої килимової доріжки (16:00) і церемонії нагородження (18:00) .

Маленькі фіналісти, їх батьки та почесні гості гала-вечері побачать казкову шахову партію з живими шахами, якими будуть керувати, генеральний продюсер проекту, хазяйка вечора Ельвіра Гаврилова в образі Білої Королеви і Діма (Казковий Капелюшник) Коляденко.

Наші зіркові гості – Анна Добриднєва, Габріелла Массанга, Слава Войников, Дмитро Коляденко, екс-холостяки Іраклі Макацарія і Сергій Мельник.

Читайте также:   Фільм «Гаррі Поттер і Філософський камінь» подолав планку в $1 млрд зборів через майже 20 років після виходу (завдяки коронавірусу і перезапуску в Китаї)

Хедлайнер — Рей Хортон!

Маленькі фіналісти отримають казкові подарунки, зроблять фото у стилізованих фотозонах, а ведучі Аліса і Казковий Капелюшник проведуть їх у дивоствіт Країни Чудес.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.