Дистанційна робота викликає почуття самотності

Про цей зв’язок розповіли вчені

Дистанційна робота останнім часом стала досить поширеним явищем, а у зв’язку з оголошенням в Україні карантину, ще більше українців найближчі кілька тижнів проведуть вдома.

Багато радісно потирають руки: на перший погляд, працювати вдома затишніше, можна собі дозволити більш-менш гнучкий графік, та й відсутність колег також часто можна віднести до плюсів.

Однак фахівці попереджають: дистанційна робота викликає у людей почуття самотності. Зокрема, недавнє дослідження, проведене в США, показало: майже половина жителів країни відчувають себе покинутими та самотніми. І це при тому, що при проведенні аналогічного дослідження 10 років тому цифри були вдвічі нижче.

Чимало експертів бачать тут причинно-наслідкові зв’язки, хоча, як і у кожної події, тут є дві сторони. З одного боку, віддалена робота дійсно може привести до більшої ізоляції. З іншого боку, багато хто переходить на такий режим як раз для того, щоб приділяти час близьким.

Читайте также:   Нацбанк Украины выводит из оборота мелкие монеты номиналом 1 и 2 копейки

Втім, українцям, які перейшли на дистанційну форму роботи у зв’язку з карантином, самотність не загрожує. Адже все це тимчасово, і вже через кілька тижнів робоче життя повернеться на круги своя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.