Депутат розповів, чому 10 червня не запрацювали кінотеатри і коли вони відкриються тепер

До липня кінопрокатникам просто нема з чим зустрічати глядача

Кабінет міністрів не заперечував проти відкриття кінотеатрів 10 червня – як це і було заплановано планом адаптивного карантину. Однак до цього виявилися не готові самі кінотеатри. Про це в своєму Telegram 11 червня повідомив глава підкомітету в сфері кінематографа і реклами комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко.

– Через брак нових стрічок кінотеатри не були готові відкритися 10 червня. Цю дату для них визначив Кабмін в черговому етапі ослаблення карантину. Втім, скористатися цією можливістю кінотеатри не змогли. До липня їм просто нема з чим зустрічати глядача, – зазначив парламентарій.

Читайте также:   Олімпіада в Токіо відбудеться у 2021 році попри коронавірус, - МОК

Сушко зазначає, що запуститися в роботу при відкритті кінотеатрам потрібно відразу на всю 100% потужність – персоналу та технічному забезпеченню. Нести повні витрати. Відповідно, працювати в збиток, коли індустрія і без того виснажена карантином.

За його словами, депутати провели спільну зустріч з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, главою Мінкульту Олександром Ткаченком і представниками кінотеатрів, де обговорювалася нова дата і подробиці роботи індустрії в умовах карантину.

– Чи вдалося підняти це питання в Міністерстві охорони здоров’я. Надали свої пропозиції щодо поступового запуску роботи кінотеатрів, – зазначив Сушко.

Сторони представили свої пропозиції щодо поступового запуску роботи кінотеатрів та попередньо визначили, що “кінотеатри будуть зустрічати глядачів з 2 липня”.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.