Аваков: система відеоконтролю за поліціянтами буде встановлена у всіх підрозділах

Custody Records гарантує безпеку затриманих і поліпшить роботу поліціянтів, вважає міністр

Система цілодобового контролю за поліціянтами Custody Records буде встановлена не тільки в ізоляторах тимчасового утримання, а й у всіх підрозділах поліції. Такі плани озвучив глава МВС Арсен Аваков.

Тотальний відеоконтроль за діяльністю поліціянтів, на думку Арсена Авакова, дозволить уникнути порушення прав затриманих, зможе гарантувати їх безпеку і поліпшить роботу поліції.

– Проєкт передбачає обов’язкову роботу інспектора з дотримання прав людини, ведення електронних баз даних, інструктаж особового складу та контроль за виконанням службових обов’язків.

Проєкт Custody records дозволяє фіксувати всі етапи знаходження громадянина у поліційну дільницю або інше приміщення поліції.

Читайте также:   Американскую торговую палату в Украине впервые возглавит женщина

– Систему ми плануємо розширити не лише на ІТТ, а й на всі підрозділи поліції. Основне завдання такої системи – гарантування прав і свобод кожної людини, яка звернулася, була запрошена або доставлена в поліційну дільницю, – заявив Аваков.

Система “Custody Records” вже реалізована як пілотний проєкт в декількох ізоляторах тимчасового тримання – в Сарнах, Кропивницькому, Херсоні та Дніпрі. Найближчим часом МВС планує розширити її функціонування не тільки на ІТТ, а й на всі підрозділи поліції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.