Київ вперше увійшов у топ-100 кращих міст для життя

Українська столиця зайняла 87 місце в списку

Київ вперше увійшов до рейтингу The world’s 100 best cities («100 кращих міст світу») за версією американської компанії Resonance Consultancy. Столиця України зайняла 87-у позицію, піднявшись з торішньої 139-ї. У списку місто опинилося між Ель-Кувейтом (Кувейт) і Ганновером (Німеччина).

«Київ, столиця України, можливо, не перша європейська столиця, яка приходить на розум, але вона одна з найяскравіших. Це місто — жива енциклопедія слов’янської історії, якій 1500 років», — пишуть укладачі рейтингу. Крім того, в описі зазначається, що Київ вперше увійшов до сотні найкращих завдяки 28-му місцю в категорії «Види і пам’ятки». Зокрема, автори The world’s 100 best cities відзначили церкви, внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО Києво-Печерську лавру, Михайлівський Золотоверхий монастир, Софійський та Володимирський собори. Також унікальним визнали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Читайте также:   Команду серіалу HBO про Чорнобиль висунуть на престижну премію

Очолив сотню кращих міст для життя Лондон, причому вже  5 разів поспіль. Крім нього, в першу десятку увійшли Нью-Йорк, Париж, Москва, Токіо, Дубаї, Сінгапур, Барселона, Лос-Анджелес, Мадрид.

Експерти The world’s 100 best cities оцінюють міста по 6 основних критеріях: розташування (в тому числі природні умови, погода, безпека), інфраструктура, пам’ятки, населення, процвітання (привабливість для бізнесу) і просування (згадки в соцмережах і на профільних сайтах).

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.