Зірка Маколея Калкіна на Голлівудській алеї слави

 

Зворушливий голлівудський момент – Маколей Калкін, відомий своїми культовими ролями у класичних фільмах 90-х “Сам удома” та “Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку”, отримав зірку на Голлівудській алеї слави. Кетрін О’Хара, його екранна мама з улюбленої франшизи, привітала його під час церемонії.

О’Хара, відома тим, що у фільмі 1990 року залишила свого сина Кевіна вдома під час різдвяної подорожі, висловила думку, що її незмінна любов до “Сам удома” пов’язана з ідеальним виконанням Калкіном ролі Кевіна МакАлістера.

Вона високо оцінила наполегливу роботу Калкіна, визнавши його здатність робити акторську гру невимушеною і природною. Під впливом емоцій О’Хара ніжно називала його “найдорожчою річчю” і визнала його почуття гумору ключовим фактором, який допоміг йому впоратися з раптовою зірковістю.


О’Хара розмірковує про інтелект, який демонстрував Калкін у дитинстві, і про те, як його гумор став життєво важливим інструментом для орієнтації в житті. Попри приголомшливу популярність, вона вважає, що це завдяки його солодкому, але неординарному гумору, який він привніс у всі свої починання після фільму “Сам удома”.

На церемонії були присутні партнерка Калкіна Бренда Сонг, брати й сестри Рорі Калкін і Квінн Калкін, а також друзі Періс Джексон і Сет Грін. Зворушливим моментом стало те, що Наташа Лайонн, колега Калкіна по фільму “Клубна манія”, також виголосила зворушливу промову на честь цієї події. О’Хара завершила свою промову, висловивши гордість за Калкіна і подякувавши йому за те, що він дозволив їй, “фальшивій мамі”, розділити радість святкування.

 

Читайте также:   Полезные советы: #13 Что такое дивиденды?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 19

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *