Брокери і трейдери – як їх розрізнити?

Торгівля на фінансових ринках зараз визнана найбільш дохідним бізнесом з існуючих. Досить часто початківці, які ще мало знайомі з фінансовими ринками, плутають такі поняття, як «брокер» і «трейдер». Тому давайте розберемо, що вони означають та, власне, які ж мають відмінності.

Основна відмінність полягає в тому, що перший учасник біржової торгівлі, а саме брокер, є посередником і не займається купівлею або продажем активів від свого імені. В свою чергу трейдер — безпосередній учасник торгівлі, який здійснює операції на біржах і, при необхідності, звертається до послуг брокера.

Що роблять трейдери?

Трейдер — це учасник торгівлі, який отримує дохід на різниці цін на активи. Таким чином, трейдери  – це ті, хто на біржах продають і купують різні валюти, акції, ф’ючерси, опціони, метали, сировину та інші біржові товари. Завдання трейдера полягає в тому, щоб на основі власної стратегії купити актив за низькою ціною, а продати – за вищою. А оскільки руху цін вгору і вниз не залежить від особистої участі трейдера, то його щоденна робота полягає в аналізі і побудові прогнозів і не є зовсім простою.

Проте навчитись заробляти на проведенні операцій на міжнародних фінансових ринках може кожен! Опанувавши досить нескладні правила управління капіталом і основні технічні індикатори можна заробляти вже з першої операції, оскільки в трейдингу немає періоду окупності.

Роль брокера – технічний посередник

Брокер – це посередник і той учасник біржових торгів, який виконує певні операції за наказом свого клієнта і отримує за це обумовлену оплату у вигляді спредів та комісій. Завдання брокера – здійснити угоду в рамках правових механізмів і повне дотримання побажань клієнта – виконання всіх його заявок.

Технічна робота брокера може здійснюватись за допомогою прямої взаємодії з трейдерами і автоматично – наприклад, якщо він розробляє програмне забезпечення, що дозволяє на основі спеціальних алгоритмів знаходити потрібних партнерів для клієнта або вести безпечні операції для купівлі – продажу активів.

Брокер та клієнти працюють на підставі договору, згідно з яким сторони певною мірою відповідають за свою діяльність, набувають прав та обов’язків. Для прикладу: трейдер прийняв рішення купити сто тисяч фунтів за свої долари. Брокер має знайти іншого трейдера, такого, який, навпаки, хоче продати свої сто тисяч фунтів і отримати за це долари. Далі брокер знаходить такого бажаючого і далі вже виступає посередником в обговоренні ціни, що влаштує обидві сторони. Брокер отримує встановлені комісійні від угоди між трейдерами і тому його зацікавленість в тому, щоб угода відбулася якомога швидше. Тому зараз всі ці процеси здійснюються автоматично, менше, ніж за секунди і біржова торгівля стала максимально швидкою і зручною для трейдерів.

 

Як правило, брокер виконує тільки технічну сторону співпраці і не надає консалтингових послуг. Тобто брокер лише виконує розпорядження трейдера. Але він може співпрацювати з інформаційно-консалтинговими компаніями, які консультують клієнтів, проводять професійне навчання або дають аналітику. Такая співпраця є максимально ефективною і допомагає трейдерам збільшувати їх капітали!

Читайте також: СПИСОК КОРИСНИХ ПОРАД ДЛЯ ТРЕЙДЕРІВ

Читайте также:   Полезные Советы: #5 Безвизовый выезд зарубеж

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1217

Напишите комментарий

Your email address will not be published.