ЗАВЖДИ ЙДИ ВІД СЕБЕ – ЦЕ НАЙВІРНІШИЙ ШЛЯХ

Олена Гіяновська має дивовижний дар створювати навколо себе атмосферу посмішок, щастя і позитиву. Вона підіймає настрій однією своєю присутністю, роблячи це легко і радісно, для власного задоволення. Все тому, що вона вміє володіти своїми емоціями та створювати потрібний емоційний настрій для інших людей.

«Все складається з енергії. Ваше серце, ваші емоції — це найбільший енергетичний потенціал. В епоху кризи і хаосу єдине, де можна взяти сили, — в активізації внутрішніх ресурсів.

Емоційний інтелект (EQ) – це здатність людини розпізнавати емоції, які відчуває він сам і навколишні; розуміти наміри, мотивацію і бажання інших людей і свої власні; а також — здатність керувати емоціями своїми і інших людей для вирішення конкретних практичних завдань».

Олена Гіяновська — приголомшлива людина. Вона просто світиться зсередини. Це світло випромінюють не тільки її очі, але і її емоції, жести, міміка. Як так вийшло і в чому секрет, ми й з’ясуємо.

У дитинстві Олена отримала добре і правильне виховання. Мама прищепила почуття прекрасного, розуміння і цінність мистецтва. Батько завжди підтримував Олену, першим повірив в її успіх і те, що вона займе гідне місце в цьому світі. Він також і визначив її прагнення до Вищого. Та картина світоустрою і життєвих цінностей, яка формувалася з дитячих років, склалася в прагнення допомагати людям. Олена Гіяновськая за першою освітою — юрист. У цій професії допомога людям також не на останньому місці.

Але одного разу доля звела нашу героїню з Галиною і Єфимом Шабшай. Вони — визнані експерти в області емоційного інтелекту та енеалогіі. Ця наука вивчає індивідуальність людини та пристрій його особистості. Зустріч виявилася знаковою! Олена зрозуміла, що ті принципи та ідеї, які вивчають і пропонують подружжя Шабшай, повністю збігаються з її життєвим світоглядом.

Читайте также:   Пластиковые деньги

Допомагати людям розкрити свій внутрішній світ, зрозуміти які таланти в них закладені, з’ясувати як емоції впливають на життєві процеси й роботу — стало для Олени Гіяновської новим життєвим кредо. Так було прийнято рішення про відкриття в Одесі центру емоційного здоров’я «Amograce». Цей інноваційний бізнес набирає популярність у всьому світі.

«Робити те, що ти любиш — це щастя, а любити те, що ти робиш — це свобода! Я сама живу так, мені подобається займатися благородним бізнесом, і допомагати людям ставати щасливішими».

Так центр емоційного здоров’я «Amograce» з’явився в Одесі. Олена Гіяновська стала його власником і керівником. Для неї — це місто найулюбленіший на Землі. В Одесі вона народилася, тут жили кілька поколінь її сім’ї, які привносили свою лепту в розвиток міста. Зробити щось корисне для Одеси та одеситів захотілося і нашої героїні. Тепер це і відбувається в центрі «Amograce». Тут нормалізують емоційне здоров’я одеситів і відновлюють їх життєві сили за допомогою сертифікованих унікальних методик.

Центр емоційного здоров’я «Amograce» пропонує унікальні методики діагностики емоційного здоров’я та антистресові програми, які підбираються індивідуально. На відміну від тих, хто бореться зі стресом неосвіченими методами або лише усувають його гостру форму, в «Amograce» допомагають усунути причину його виникнення.

Читайте также:   Який він, сучасний бізнес «під ключ»?

Але головне, що можливо в центрі — отримати відчуття себе Справжнього і розкрити свій внутрішній потенціал, зрозуміти своє життєве призначення. Звичайно, в центр частіше звертаються жінки, адже емоційний інтелект — це розум, яким живе жінка. Але і сучасні чоловіки стали розуміти, що потрібно звільнитися від вантажу емоцій, щоб перейти на новий рівень особистого розвитку або власного бізнесу.

Багатьом поки не знайомі такі терміни, як емоційне здоров’я й емоційний інтелект. Розберімося, що ж це таке. Емоції є у будь-якої людини. Звичайно вони можуть бути як позитивними, так і негативними. З роками ми вчимося відчувати певні емоції, від якихось намагаємося позбутися. Так в людині накопичується цілий багаж різних емоцій. Постійно розвиваючись і вдосконалюючись, виходячи на новий рівень, ми іноді зустрічаємо перешкоду у вигляді тих самих емоційних реакцій, які устоялися в людині за багато років. Емоційний інтелект як раз і дозволяє правильно управляти своїми емоціями та почуттями, навчитися відпускати старе і купувати нове, розвинути свою інтуїцію і передчуття, правильно зрозуміти оточення, налагодити успішну комунікацію в кожній зі сфер життєдіяльності: сім’ї, бізнесі, з близькими й колегами.

Тому першим кроком до емоційного здоров’я є очищення від старих накопичених емоцій, які заважають подальшому розвитку особистості. Це здійснюється за методами емоційного Детоксу (запатентована назва авторських методик). Це очищення серця, тіла і думок від негативного досвіду, негативних емоцій, деструктивних установок, психоемоційної напруги в тілі.

Читайте также:   ДЕНЬГИ ПЛЮС: АЛЕНА ГИЯНОВСКАЯ И ГАЛИНА ШАБШАЙ О EQ

Людина щиро наповнена тоді, коли відчуває 5 високих почуттів, або як заведено називати 5 топ якостей EQ: щастя, вдячність, любов, захоплення та інтуїція. Це певний внутрішній рівень частоти серця, коли людина чує єдино вірний голос інтуїції, який вже не змішується з голосом сумнівів розуму. Саме для цього і потрібні “психоемоційні таблетки”, “емоційний детокс”, як засіб очищення серця і медитація.

Як каже сама Олена Гіяновська, вона знає, як з цим справлятися, постійно з цим працює і застосовує ці навички до самої себе. Так вона створює атмосферу, в якій навіть найжахливіше стан справ може перерости в стан мотивації на високому рівні.

Олена — відмінний керівник і знає, що відповідальна за свою команду. Вона вміло надихає свій колектив на розвиток, творчість, підвищення ефективності Компанії. Якщо робити це звичайними методами лідерського керівництва, то ефект може бути недовгим. Якщо ж застосувати для цього EQ – емоційний інтелект — то створена атмосфера дозволяє людям, по-перше, підняти внутрішній дух, а по-друге — це універсальна мова комунікацій.

«Так, ми живі люди, але об’єднані високою ідеєю, яка дозволяє відділятися від особистих претензій і вирішувати можливі суперечки максимально цивілізовано. Я точно знаю, що на сьогодні у нас прекрасна командна Гра і це підтверджують наші відвідувачі. Адже атмосфера нашого Центру — жива, у ній відчувається Підтримка, Любов, Подяка і це можливо, тільки при роботі Командного Духа і Любові до своєї справи!»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.