Мінімізація ризиків при самостійній торгівлі

Добрий день. У попередній статті я розповідав вам про те, як уберегти себе від ризиків, пов’язаних з вибором брокера. Якщо ви не ознайомилися з цією статтею, обов’язково ознайомтеся, ось посилання ФІНАНСОВІ РИНКИ. ВИБІР БРОКЕРА

А сьогодні я розповім вам про те, як мінімізувати свої ризики при самостійній торгівлі. Для того, щоб знизити свої ризики при самостійній торгівлі до мінімуму, необхідно знати наступні правила:

 1. Торгувати можна тільки за чіткою і перевіреною торговою системою. Це дуже важливо.
 2. Стоп-лосс обов’язковий. Якщо не встановлювати стоп-лосс, то рано чи пізно депозит припинить своє існування. Це напевно. Тому, завжди торгуйте тільки зі стоп-лоссом. Це дуже важливо.
 3. Дотримуйтесь правил мані-менеджменту.
 4. Не перевантажуйте депозит, в маржу не повинно йти більше 10% депозиту. Це також важливо.
 5. За всіма одночасно відкритими позиціями, стоп-лосс не повинен перевищувати 20%. Це також дуже важливо. Слідкуйте за цим.
 6. У разі, якщо депозит зменшився на 20% і більше – негайно припиняйте торгівлю і зверніться до свого фінансового консультанта, який допоможе вам вийти з ситуації і не перевищити збитки.

Що стосується торгової системи, при виборі торгової системи слід звернути увагу на її умови, вони повинні бути детально прописані, також слід вивчити статистику торгової системи і тільки після цього можна приступати до її тестування. Необхідно переглянути, як вона працювала в історії і перевірити на тестері стратегій. Далі можна приступати до торгівлі на демо-рахунку. Що стосується реального рахунку, необхідно спочатку перевірити стратегію на маленьких обсягах. І тільки після того, як ви побачите стабільний результат, приступайте до заробітку.

Також важливо розуміти, що торгова стратегія – це послідовність дій трейдера в ринку, вона повинна бути чіткою і детально прописаною і включати в себе наступні параметри:

 1. Конкретну точку для входу в угоду
 2. Конкретне розуміння, де встановлювати стоп-лосс (Стоп-лосс – це наказ брокеру закрити вашу позицію зі збитками по зазначеній вами ціні), а де тейк профіт (Тейк профіт – це наказ брокеру закрити вашу позицію з прибутком за вказаною вами ціною)
 3. Також повинні бути причини для передчасного виходу з угоди.
 4. Торгова система повинна включати в себе перелік допустимих для торгівлі інструментів і часові рамки.
 5. І найважливіше, в торговельній системі повинні бути чітко прописані причини, що забороняють входити в угоду.

Сподіваюся, що у вас вийде підібрати прибуткову торгову систему.

Залишилися питання? Записуйтеся на консультацію, залишивши свої контакти на сайті https://bogdantrotsko.com/  або ж звертайтеся до Центру Біржових Технологій м. Одеса або за телефонами, вказаними на сайті https://cbt.center/ .

Читайте также:   Анастасия Валаваниду: Я бы очень хотела рассказывать людям о том, какой прекрасный мир

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.