Гармонія і креатив: дизайнерські горизонти Світлани Гаврилюк

Світлана Гаврилюк, засновниця SVEKA Design, є втіленням ідеї, що справжня пристрасть та креативний погляд можуть революціонізувати світ інтер’єрного дизайну. Її невичерпна енергія та видатний талант об’єднують навколо неї команду талановитих професіоналів, разом вони прагнуть переосмислити та оновити наше сприйняття простору. У цьому інтерв’ю ми зануримося в ключові моменти кар’єри Світлани, її підхід до інновацій у дизайні та секрети знаходження гармонії між професійним зростанням та особистим розвитком.

Світлано, ваш шлях від захоплення дизайном до створення успішної студії дизайну інтер’єрів надихає. Які моменти ви вважаєте вирішальними у вашому професійному розвитку?

Мій шлях в дизайні інтер’єрів почався з любові до створення краси та гармонії у просторі. Першим важливим кроком для мене стало рішення перетворити моє захоплення на професію, що зажадало від мене багато праці та невпинного навчання. Отримання мого першого великого комерційного проєкту стало другим значним етапом, який не лише випробував мої навички, але й мотивував мене до подальшого розвитку та самовдосконалення. Також я усвідомила важливість зв’язків та підтримки у цій сфері, що допомогло мені розширити мої можливості та залучити нових клієнтів. Зрештою, запуск моєї власної студії став кульмінацією цього шляху, відображаючи мої здобутки та відкриваючи нові горизонти для творчості та інновацій.

На сьогодні, окрім розвитку нашої студії, ми також пишаємося відкриттям власного виробництва меблів в Україні та Дубай. Цей крок значно розширив наші можливості, дозволяючи задовольняти потреби наших клієнтів на вищому рівні та надавати їм можливість реалізовувати найсміливіші ідеї. Тепер ми можемо гарантувати високу якість та унікальність кожного проєкту, відповідаючи навіть найвибагливішим вимогам. Наш підхід дозволяє кожному простору не тільки слугувати функціональним потребам, а й відображати особистість клієнта, що є основою нашої філософії дизайну.

У світі, де дизайн інтер’єру постійно еволюціонує, які тренди сьогодні вас найбільше захоплюють, і як ви інтегруєте їх у свою роботу?

У моїй роботі я фокусуюся на створенні інтер’єрів, де розкіш зустрічається з елегантним мінімалізмом. Мене захоплюють новітні тенденції у використанні вишуканих обробних матеріалів та унікальних меблів, що дозволяє мені робити простори не тільки красивими, але й неповторними. В кожному проєкті я прагну до найкращого, обираючи тільки топові матеріали та деталі інтер’єру,  які відображають вишуканий смак моїх клієнтів.Втілюючи останні тренди у свої роботи, я підтримую свою актуальність на ринку та пропоную інноваційні, естетично привабливі й одночасно функціональні рішення.

Який останній свій дизайн вам дуже подобається і чому?

Одним з моїх останніх важливих проєктів стало створення дизайну розкішного готелю в Казахстані. Цей проєкт став справжнім викликом та можливістю проявити всю глибину мого досвіду в області дизайну інтер’єрів. У центрі концепції лежала ідея створення простору, який би гармонійно поєднував місцеві культурні традиції з сучасними тенденціями в дизайні, втілюючи в собі розкіш та комфорт міжнародного рівня.

Ключовим елементом дизайну стала інтеграція натуральних матеріалів та елементів, що відображають природну красу та багатство Казахстану, з дотриманням високих стандартів якості та естетики. Кожен номер у готелі був оформлений в унікальному стилі, де спокійні кольорові палітри та обрані тканини створюють атмосферу затишку та унікальності.

Важливу роль у цьому проєкті відіграла сучасна технологія освітлення, яка дозволила підкреслити архітектурну красу інтер’єрів та додати просторам динаміки та об’єму. Спеціальна увага була приділена зонам загального користування, таким як лобі, ресторани та зони відпочинку, де ми прагнули створити враження елегантності, відкритості та гостинності.

Цей проєкт готелю в Казахстані став для мене не лише професійним звершенням, а й можливістю досліджувати нові аспекти дизайну інтер’єрів, застосовувати інноваційні підходи та реалізувати ідею створення неповторного та незабутнього простору, що залишає в серцях гостей теплі спогади.

Баланс між роботою та особистими інтересами є важливим для кожного професіонала. Які поради ви могли б дати тим, хто шукає гармонію між професійним зростанням та особистим розвитком?

Знаходження балансу між роботою та особистими інтересами є вирішальним для підтримання як продуктивності, так і добробуту. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам знайти гармонію між професійним зростанням та особистим розвитком:

  • Планування та встановлення пріоритетів: Спочатку визначте, що є найважливішим для вас у роботі та в житті. Ефективне планування дозволить вам ефективно використовувати час, забезпечуючи можливість займатися як ключовими проєктами, так і особистими справами.
  • Встановлення меж: Навчіться говорити “ні” завданням та проєктам, що вас перевантажують або не відповідають вашим цілям. Встановлення чітких меж допоможе вам зберегти енергію та час для того, що дійсно має значення.
  • Час для себе: Регулярно виділяйте час на хобі, спорт або відпочинок. Це допоможе вам розслабитися та збільшить вашу креативність і продуктивність у роботі.
  • Автоматизація та делегування: Використовуйте інструменти для автоматизації рутинних завдань і не соромтеся делегувати завдання, які можуть виконати інші.
  • Само догляд: Не забувайте про своє фізичне та емоційне здоров’я. Здорове харчування, регулярні вправи та достатній сон є основою вашої продуктивності та креативності.
  • Відстеження прогресу: Періодично переглядайте свій прогрес, відзначайте успіхи та при необхідності коригуйте свої плани та методи роботи.

Пам’ятайте, що баланс — це не статичний стан, а постійний процес адаптації та регулювання з урахуванням змін у вашому житті та кар’єрі.

Розширення бізнесу за межі України вимагає значних зусиль та стратегічного планування. Які кроки ви вважаєте найважливішими для досягнення міжнародного успіху у сфері дизайну інтер’єрів?

Читайте также:   NASA показало карту пожеж на 5 континентах

Вийти на міжнародний ринок з бізнесом по дизайну інтер’єрів – це справжній виклик, який потребує ретельного планування. Ось декілька основних кроків, які допоможуть досягти успіху закордоном:

Досліджуйте нові ринки: Перш ніж розширюватись, важливо дізнатися все про потенційні ринки. Зверніть увагу на культурні особливості, попит на певні стилі дизайну та місцеві закони.

Створіть міжнародне портфоліо: Покажіть свої найкращі роботи у портфоліо, щоб привернути увагу закордонних клієнтів. Важливо продемонструвати свою унікальність і гнучкість.

Будуйте зв’язки: Співпраця з місцевими фірмами та постачальниками може допомогти вам легше увійти на новий ринок і забезпечити необхідну підтримку.

Працюйте над маркетингом: Розробіть стратегію маркетингу, яка включає онлайн-просування, участь у виставках та публікації в спеціалізованих виданнях, щоб підвищити впізнаваність вашого бренду.

Адаптуйтеся: Будьте готові змінювати свої дизайни та методи роботи відповідно до місцевих умов і вимог, включаючи використання місцевих матеріалів і врахування клімату.

Фокусуйтеся на якості та сервісі: Висока якість робіт і гарне обслуговування клієнтів — це основа для створення міцних відносин і довіри на міжнародному рівні.

Ці кроки вимагатимуть від вас чимало зусиль і ресурсів, але з правильним підходом, вони відкриють перед вашим бізнесом двері до міжнародного успіху.

Ваші захоплення, такі як джиу-джитсу та активний відпочинок, безсумнівно, додають вам сили. Як ці інтереси впливають на ваші лідерські якості та комунікацію з командою?

Читайте также:   Новости за 18 апреля от Деньги Плюс

Мої хобі, такі як джиу-джитсу та активний відпочинок, справді допомагають моєму лідерському потенціалу та розвивають способи спілкування з командою. Від джиу-джитсу я навчилася дисципліни, умінню мислити стратегічно і залишатися спокійною в складних ситуаціях – це неоціненно для управління проєктами та розв’язання будь-яких конфліктів. Активний відпочинок заряджає мене енергією і творчістю, що є важливим для інновацій у дизайні.

Я також намагаюсь залучати колег до спільних тренувань або активних вихідних, що допомагає нам згуртуватися як команді. Такі моменти дозволяють нам краще зрозуміти одне одного поза роботою, підтримувати та довіряти один одному. Розуміння того, що кожен з нас має свої сильні сторони та унікальні інтереси, сприяє більш ефективній спільній роботі над проєктами, об’єднуючи наші таланти для досягнення загальних цілей.

Ви зазначали, що здорове харчування та фізична активність є невіддільною  частиною вашого життя. Як ці принципи допомагають вам зберігати високу продуктивність та креативність у роботі?

Здорове харчування та постійні фізичні вправи — це ключові елементи мого життя, і я впевнена, що вони безпосередньо впливають на мою ефективність та креативність у роботі. Правильний раціон забезпечує мене енергією та допомагає зосередитися протягом всього дня, тоді як регулярні тренування — це чудовий спосіб зняти стрес і відновити ментальну ясність.

Я помітила, що систематичні тренування дозволяють мені ефективніше впоратися з викликами, покращують мої навички критичного мислення та здатність розв’язувати проблеми. Коли тіло в русі, мій розум також залишається активним і відкритим до нових ідей.

На додаток, дотримуючись здорового способу життя, я стаю прикладом для своєї команди та мотивую їх також дбати про власне здоров’я та добробут. Це створює позитивний настрій у колективі та сприяє нашій спільній продуктивності.

Ваша пристрасть до креативності та бажання створювати красу надихають. Які основні цінності та уроки ви хотіли б передати початківцям у сфері дизайну інтер’єрів?

Читайте также:   Ford Mustang з номером «COV1D19» на прізвисько “Вірус”

Моє захоплення творчістю та красою втілюється в дизайні інтер’єрів, де я знаходжу ідеальний баланс між естетикою та функціональністю, створюючи простори, які водночас вражають та надихають. Ділячись досвідом з молодими дизайнерами, я акцентую на необхідності слідувати власному баченню та інтуїції при ухваленні творчих рішень. Вважаю, що навчання триває весь час, тому важливо безупинно збагачувати свої знання, слідуючи за новітніми тенденціями та інноваціями, але й не втрачати з виду класичні підходи. Експериментуючи з кольорами, текстурами та матеріалами, ми відкриваємо незліченні можливості, а детальна увага перетворює навіть прості проєкти в справжні шедеври. Виклики, з якими ми стикаємося, спонукають нас до росту та вдосконалення. Вміння ефективно спілкуватися та працювати в команді з клієнтами та колегами відіграє вирішальну роль в успішному втіленні проєктів, підносячи їх на новий рівень. Кожен проєкт має розповідати унікальну історію, відображати особистість та стиль життя клієнта, адже дизайн інтер’єрів є мовою, яка дозволяє нам передавати захопливі історії без слів.

Останнім часом ви досягли дивовижного успіху, реалізувавши проєкти за межами України. Яке ваше бачення майбутнього SVEKA Design, і які нові горизонти ви плануєте досліджувати?

Команда SVEKA Design значно просунулася вперед, успішно реалізувавши низку примітних проєктів закордоном, особливо на Близькому Сході, де наші досягнення в Дубаї викликають особливу гордість. Ці успіхи не лише закріпили нашу репутацію на міжнародному рівні, а й мотивували нас до подальших звершень.

Дивлячись у майбутнє, ми ставимо перед собою амбітну мету – зайти на ринок Маямі у 2024 році. Маямі, відоме своєю вимогливістю до дизайну та інновацій, стане нашим наступним кроком у поєднанні естетичної краси з функціональністю, створюючи простори, що підтримують комфорт та добробут. Ми бачимо великий потенціал для реалізації наших ідей у різноманітності архітектури та культурної особливості Маямі, де наші проєкти стануть яскравим вираженням інноваційного мислення та креативного підходу, що є фундаментом нашої філософії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 21

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *