Українсько-американська ракета Alpha від компанії Firefly Aerospace успішно пройшла передпольотні випробування

Українсько-американська ракета Alpha від компанії Firefly Aerospace успішно пройшла передпольотні випробування під час яких було перевірено вектори тяги, а також потужність і стабільність роботи першого ступеня. Під час тестового запуску всі чотири двигуни Reaver першого ступеня пропрацювали 35 секунд.

Як відзначили в Firefly Aerospace, випробування є одним з найважливіших напередодні першого запуску ракети Alpha, який запланований на кінець жовтня або початок листопада 2020 року. Його проведуть з військової бази Ванденберг (Каліфорнія, США), при цьому перший запуск буде тестовим – ракета безкоштовно доставить на орбіту академічні та наукові проєкти, в тому числі з України.

Двоступенева ракета-носій Alpha Firefly Aerospace призначена для запуску вантажів вагою до 1 тонни на висоту до 200 км, близько 600 кг на сонячно-синхронну орбіту (500 км) або до 1000 кг на низьку навколоземну орбіту. Основним вантажем Alpha будуть малі супутники.

Читайте также:   Історія трейдингу

Нагадаємо, що Firefly Aerospace – це українсько-американська компанія, яка займається розробкою надлегких транспортних ракет-носіїв. Її центральний офіс знаходиться в Остіні (Техас, США) а R & D-центр – в українському Дніпрі. Там займаються проведенням досліджень та вивченням експериментальних розробок у сфері технічних наук. У 2017 Firefly Aerospace перезапустив український серійний підприємець Макс Поляков. За різними оцінками, в компанію інвестовано від $ 75 млн до $ 100 млн.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *