Сучасні тенденції інвестування

На сьогоднішній день є люди, котрі задаються питанням: куди інвестувати свої кошти під високий відсоток з гарантіями. У сучасних реаліях таких варіантів не так вже й багато. Так, відкриваючи свій бізнес, прибутковість може і буде високою згодом, а гарантій збереження практично немає.

Банки, фонди, ПАММ-рахунки

Розглянемо деякі варіанти інвестування:

  1. Банк. Вибираючи такий варіант, як депозит в банку в Україні, не можна говорити про високу надійність, так як, за останні роки впали вже десятки українських банків. Європейські банки забезпечують надійність, але не дають високу прибутковість. Також, щоб відкрити депозит в Європейському банку, повинні бути дотримані певні умови.
  2. Інвестиційний фонд. Ще є варіант інвестувати свій капітал в інвестиційний фонд. Звичайно, якщо ви вибрали хороший фонд з історією, можна говорити про високу надійність, але прибутковість дорівнює приблизно до 20% річних у валюті. І існують варіанти, при яких забезпечується як висока надійність, так і висока прибутковість. Вибираючи варіант інвестування, потрібно враховувати такі фактори як: скільки компанія вже на ринку, яка у неї історія, які ліцензії і чим забезпечена висока прибутковість.
  3. ПАММ-рахунок. Високу надійність і збереження коштів можна забезпечити, відкриваючи свій рахунок у брокера. Але тут є підводні камені. Деякі брокери пропонують своїм інвесторам такий варіант як ПАММ-рахунок. Варто сказати, що ці рахунки заборонені в Європейському союзі, законодавство якого вважається найдосконалішим на сьогоднішній день.

Унікальність проекту «Синхронна торгівля»

Також є такий проект як Синхронна торгівля, де будь-яка людина може заробляти від 80% річних у валюті. У цьому проекті зібрані унікальні математичні алгоритми, які забезпечують стабільний і надійний приріст вашого депозиту. Висока надійність забезпечена тим, що цей проект працює під егідою європейського брокера. Брокер є членом фонду гарантування вкладів і ваші кошти зберігаються в одному з Європейських банків.

А що найважливіше, Ви бачите, як працює кожен цент на Вашому рахунку, і Ви маєте доступ до своїх грошей цілодобово. Завдяки поєднанню класичного портфельного інвестування та використання математичних алгоритмів в торгівлі на фінансових ринках, сучасні інвестиційні портфелі на основі математичних алгоритмів є найбільш дохідними і надійними в світі.

Наведу кілька фактів: інвестиційні портфелі – це класика в інвестиційному бізнесі ось уже понад сімдесят років, суть полягає в розподілі капіталу на кілька інвестиційних проектів.

При формуванні портфеля переслідуються наступні завдання: диверсифікація ризиків і ефективне поєднання консервативних, поміркованих і агресивних продуктів. Що стосується даного «ноу-хау» – це включення в портфелі математичних алгоритмів, іншими словами роботів, які мають ряд переваг: вони слідують чіткій торговельній системі, не схильні до емоцій, цілодобово контролюють ринкову ситуацію і бездоганно контролюють ризики.

З усього вищесказаного, важливо розуміти, що сучасні інвестиційні портфелі на основі математичних алгоритмів найнадійніші і високоприбуткові інструменти для отримання пасивного заробітку.

І головне, перед тим, як інвестувати свій капітал, запишіться на консультацію до фахівця, який допоможе вам визначитися з вибором інвестиційного проекту і підбере варіант індивідуально під ваш капітал і індивідуальні переваги.

Залишилися питання? Записуйтеся на консультацію, залишивши свої контакти на сайті https://bogdantrotsko.com/  або ж звертайтеся в Центр Біржових Технологій м. Одеса або за телефонами, вказаними на сайті https://cbt.center/ .

Читайте також: ЩОДЕННИК ТРЕЙДЕРА

Читайте также:   Кількість нових вакансій скоротилася майже вдвічі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • prestigeautodetailingkc.com
    prestigeautodetailingkc.com

    Very informative blog.Much thanks again. Great.

    Ответить