Слідами інновацій: Бачення можливостей штучного інтелекту в моді від Норми Камалі

У свої 78 років Норма Камалі, відома дизайнерка з Нью-Йорка, не планує йти на пенсію. Замість цього вона думає про те, як її імперія, яку вона ретельно будувала з нуля протягом п’яти десятиліть, продовжить процвітати після того, як вона вирішить відійти від справ. В епоху, коли технології переплітаються з кожним аспектом нашого життя, Камалі обирає неортодоксальну, але далекоглядну стратегію: вона планує увічнити свій творчий дух за допомогою штучного інтелекту.

У співпраці з фірмою Maison Meta, що спеціалізується на штучному інтелекті, Камалі працює над створенням інструменту штучного інтелекту, який відтворюватиме її унікальний дизайнерський талант. Ця ініціатива передбачає наповнення АІ-моделі великим масивом зображень з історичних архівів її бренду, щоб передати суть стилю Камалі. Це цифрове починання ґрунтується на бажанні не замінити людей-дизайнерів, а доповнити їхню творчість незмінним художнім баченням Камалі, забезпечуючи спадкоємність та інноваційність її бренду.

Читайте также:   Чорна п'ятниця: що точно не потрібно і потрібно купувати під час розпродажу

Підхід Камалі ґрунтується на її життєвому захопленні технологіями. Її подорож з технологіями почалася в 1960-х роках, коли вона працювала над ранньою моделлю комп’ютера Univac під час її перебування на посаді в Northwest Airlines. Цей давній інтерес допоміг їй дослідити різні технологічні застосування в моді, від створення модної гри для Walmart до піонерського використання генеративного штучного інтелекту в дизайні.

Індустрія моди швидко вивчила потенціал ШІ – від покращення обслуговування клієнтів за допомогою чат-ботів до створення креативних дизайнів. Дизайнери шукають способи зберегти свою унікальну естетику, використовуючи ШІ для розширення творчих меж. Проєкт Камалі йде ще далі, прагнучи зберегти її дизайнерську спадщину за допомогою штучного інтелекту, що є свідченням її інноваційного духу та відданості майбутньому її бренду.

Читайте также:   РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ У ТРЕЙДИНГУ

Процес розробки штучного інтелекту передбачає ретельну організацію та категоризацію великого архіву Камалі, починаючи з її відомої лінії купальників. Технологія, що лежить в основі ШІ Камалі, побудована на моделі Stable Diffusion XL і додатково налаштована за допомогою інструменту Fooocus, призначена для розуміння і створення дизайну на основі конкретних підказок, що відображають фірмовий стиль Камалі.

Проте Камалі підкреслює незамінну роль людської творчості в процесі дизайну. Вона розглядає штучний інтелект як інструмент для дослідження та інновацій, а не як заміну дотику дизайнера. Цей баланс між технологіями та людською творчістю займає центральне місце в баченні Камалі, яка прагне поєднати минулі натхнення з майбутніми інноваціями, щоб створити щось справді унікальне та новаторське.

Читайте также:   Валентин Куба впервые на сцене Летний Театр «Морвокзал»

Вирушаючи на цю незвідану територію, Камалі усвідомлює виклики та обмеження штучного інтелекту в передачі душі та суті дизайну. Проект все ще перебуває на стадії зародження, це “грубе і сире” дослідження того, як ШІ може інтегруватися в процес проектування і збагатити його. Проте новаторський дух Камалі та спільні зусилля її команди означають сміливий крок у майбутнє, де технології та людська творчість зливаються воєдино, щоб переосмислити дизайн одягу.

Камалі прагне не лише зберегти свою спадщину, а й прокласти новий шлях для індустрії моди. Поєднуючи свою багату дизайнерську спадщину з можливостями штучного інтелекту, Камалі створює прецедент того, як бренди можуть орієнтуватися в майбутньому, гарантуючи, що її творче бачення продовжуватиме надихати і впливати ще довго після того, як вона відійде від керма.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 52

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *