Щоденник трейдера

Сьогодні я хочу торкнутися однієї з важливих тем, що стосуються трейдингу – це щоденник трейдера. Також, ми розберемо такі питання, як: «Що вдає із себе щоденник?» І «Для чого необхідний щоденник трейдера?».

Інвестиційний бізнес – це в першу чергу бізнес. Будь-який бізнес, який не візьми для прикладу, неможливо уявити без бухгалтерії, без фінансової звітності, без звичайних записів в кінці кінців. Будь-який бізнес без цього просто зазнає невдачі, в тому числі і інвестиційний бізнес. Тому ведення щоденника трейдера обов’язково. По іншому і бути не може.

А тепер давайте розберемо, що в себе включає щоденник трейдера і як з ним працювати.

Торгівля на біржі – це така діяльність, в якій навіть разова операція може принести хороший заробіток. А ось для стабільного заробітку важливо розуміти свою статистику. Ринок динамічний і постійно мінливий, і щоб навчитися відстежувати зміни ринку і вчасно їх помічати, розпізнавати і пристосовуватися до них, необхідно вміти працювати зі своєю статистикою.

І для більш ефективної реалізації роботи зі статистикою трейдери користуються спеціальними торговими щоденниками, іншими словами щоденниками трейдерів.

Як працювати з щоденником?

Перше і найважливіше: спочатку записуємо угоди (торгові ідеї) в щоденник, а потім вже відкриваємо їх в торговому терміналі. І ні в якому разі не навпаки. Це помилка новачків. Оскільки після відкриття угод «ми виправдаємо будь-які свої дії і напишемо в щоденнику що завгодно, так, для галочки».

Тому, спочатку в щоденник, а потім в термінал. Це основа.

Що ж включає в себе щоденник?

  1. Час входу в ринок (дата і час).
  2. Інструмент (торговий інструмент, прикладом може виступити валютна пара, акції, нафта і т.д.).
  3. Тип ордера (відкладений або негайного виконання, покупка або продаж)
  4. Причини входу в угоду (не менше 3-х причин)
  5. Обов’язковими полями для заповнення щоденника є: обсяг, стоп-лосс і тейк профіт. Це дисциплінує.
  6. Результат. По закінченню роботи угоди (незалежно від того, чи принесла угода прибуток або збиток), тобто, після її закриття, вкажіть в щоденнику результат і напишіть детальний аналіз. (Якщо угода не спрацювала і не відкрилася, по ній теж необхідно написати результат.)
  7. Також важливо внести в щоденник трейдера незаплановані угоди (якщо такі виникли в ході торгівлі) з докладним описом результату по ним.

Всі клієнти, які проходять навчальний курс «Беластіум», отримують готовий щоденник трейдера і отримують навички щодо його використання. Обов’язково заповнюйте щоденник трейдера.

Залишилися питання? Записуйтеся на консультацію, залишивши свої контакти на сайті https://bogdantrotsko.com/  або ж звертайтеся в Центр Біржових Технологій м. Одеса або за телефонами, вказаними на сайті https://cbt.center/ .

Читайте також: МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ПРИ САМОСТІЙНІЙ ТОРГІВЛІ

Читайте также:   Вересневі номера Vogue вийдуть зі схожим контентом. Це нова стратегія Condé Nast

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 999

Напишите комментарий

Your email address will not be published.