Робота мрії: В Швеції придумали посаду для ледарів

І платити обіцяють добре

У Швеції відкрилася вакансія мрії: шукають людину, яка буде вранці та ввечері приїжджати на залізничну станцію в Гетеборзі, щоб в строго певний час вмикати й вимикати світло. В інший час можна займатися чим завгодно.

Посаду не можна поєднувати з іншою зайнятістю. А платити обіцяють $2300 на місяць, причому щороку сума буде рости на 3,2%. Вихідні дні, відпустки й пенсія також передбачені. Більш того, успішного кандидата обіцяють не звільняти до самої смерті або до тих пір, поки він сам не захоче покинути робоче місце.

Попри те, що це артпроєкт художників Симона Голдіна і Якоба Сеннебю, пропозиція, схоже, цілком реальна. Для зарплатних виплат створили фонд, в який Національний художній рада Швеції і Управління транспортом перерахували $650000. Правда, розглядати заявки кандидатів почнуть не скоро – у 2025 році, а саму залізничну станцію ще будують і відкриють тільки до 2026-го.

Читайте также:   БОЛЕЗНИ НА ДЕНЬГАХ

Автори проєкту “Вічна зайнятість” хотіли привернути увагу до проблеми стабільності на роботі. За словами Симона і Якоба, інвестований капітал сьогодні зростає набагато швидше, ніж зарплати.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.