Мистецтво трансплантації волосся: унікальні можливості клініки HairMed

Сьогодні ми поговоримо з визнаним експертом в галузі трихології та пересадки волосся — Іваном Вікторовичем Барановим. Він є засновником та провідним спеціалістом Центру лікування та трансплантації волосся “HairMed” і може похвалитися більш ніж 14 роками досвіду у цій сфері.  Іван Вікторович заслужив популярність завдяки своїй унікальній гібридній техніці, розробленій ним особисто. Ця надзвичайна техніка дозволяє проводити успішні пересадки волосся та дала йому статус єдиного трансплантолога в Україні з таким рівнем майстерності.

Його досягнення та інноваційні методи не залишаються непоміченими у світовій спільноті. 
Іван Вікторович є активним членом престижних асоціацій, серед яких ISHRS, WFI, АТУ, UADV, EHRS, UHRS та USHRS. Про всі подробиці з сфери трансплантології почуємо з перших вуст.

Як ви оцінюєте свої успіхи та досягнення в галузі трансплантації волосся протягом останніх 10 років?

У минулому, коли я лише розпочинав свій шлях, трансплантація волосся та трихологія не були настільки поширеними, і щоб змінити цю ситуацію, нам довелося вкласти значних зусиль. Ми віддавали багато часу на проведення навчальних курсів, співпрацю з перукарями та стилістами, розповідали масам про ці процедури, пояснюючи їх призначення та користь. Наша мета була поширити свідомість про цю сферу і скасувати негативний стереотип. За десять років наші зусилля увінчалися успіхом, і популярність цього напрямку значно зросла. Крім того, менталітет людей також трохи змінився. Раніше багатьом чоловікам було важко визнати необхідність покращення свого зовнішнього вигляду через операції. Однак тепер такі процедури стали звичайними, навіть модними.

В нашому центрі ми зараз проводимо від 20 до 26 операцій щомісяця, що значно перевищує кількість 10 операцій на місяць, яку ми виконували раніше.
Ну і варто зазначити, що перед повномасштабною війною наша клініка приймала пацієнтів з різних країн — ближнього та далекого закордону і це становило 20-30% наших клієнтів. За ці роки ми здійснили значний прогрес і розробили власні внутрішні протоколи, щоб гарантувати високу якість та передбачувані результати в процедурах. Нашими зусиллями були впроваджені численні нюанси та сучасні методи трансплантації, охоплюючи не тільки волосся, але також брів та борід. Ми продовжуємо працювати над удосконаленням наших методів, щоб надавати нашим пацієнтам найкращі результати та впевненість у своєму зовнішньому вигляді.

Розкажіть про унікальну гібридну техніку трансплантації волосся, розроблену в вашій клініці. Як вона відрізняється від інших методик?

Наша унікальна методика полягає в об’єднанні декількох технологій, створюючи цілісний підхід до процедури пересадки волосся. Наш головний інструмент — апарат “Trivellini tech” – оснащений програмованим рухом панча, що дозволяє нам здійснювати точний вплив на процес пересадки. Ми маємо повний контроль над кутами руху та напрямком росту волосся, що забезпечує надзвичайно точну імплантацію з врахуванням природних ліній росту волосся пацієнта. Завдяки цьому апарату ми також можемо працювати з різними типами волосся, включаючи кучеряве та афро-волосся.

Поряд із використанням апарату “
Trivellini tech“, ми також вдосконалили процес формування мікроотворів та імплантації за допомогою спеціальних ручок DHI. Ця комбінація інноваційних технологій дозволяє нам досягати надзвичайно природних та гармонійних результатів для наших пацієнтів. Хоча я не можу розкрити деякі деталі, оскільки вони становлять нашу внутрішню “таємницю”, можу сказати, що ці унікальні зміни у нашому підході до пересадки волосся роблять нашу клініку лідером в галузі. Ми завжди працюємо над удосконаленням і знаходженням нових інноваційних способів, щоб забезпечити найвищу якість та задоволення наших клієнтів.

Які основні переваги та особливості вашої клініки HairMed, які ви бачите порівняно з іншими клініками у світі?

Наша клініка є лідером не лише в Україні, а й у всій Європі завдяки унікальним технологіям та надзвичайним досягненням у галузі пересадки волосся. Ми здійснюємо мега сесії пересадки з кількістю від 3500 до 4500 графтів, при чому наша результативність складає 90-95%. Наші експерти розробили унікальну логістику графтів в операційній, що дозволяє нам ефективно використовувати кожен графт. Ми пильно розраховуємо час від його забору до його посадки, щоб максимізувати результативність процедури. Кожен етап нашої роботи з графтами здійснюється з найвищим професіоналізмом.

Ми контролюємо температуру, вологість та якість кожного графту, використовуючи бінокулярні мікроскопи та наш висококваліфікований персонал, щоб забезпечити найкращі результати для наших клієнтів.
Варто зазначити, що мало клінік у Європі та по всьому світу приділяють таке важливе значення якості пересаджених графтів. Ми з гордістю стоїмо на чолі цього елітного списку, і наша місія полягає в тому, щоб забезпечити нашим пацієнтам найвищу якість та надійні результати, які перевершують їх очікування.


Які основні методи трансплантації волосся використовуються в вашій клініці? Чим вони відрізняються від методів, що використовуються в інших країнах?

Читайте также:   Business Lunch с Деньги Плюс: Рейтинг ТОП-50

Ми спеціалізуємося на використанні безшовного методу трансплантації волосся, що забезпечує максимально тонкий панч для збереження естетичного вигляду донорських зон. Наша клініка відрізняється від інших країн завдяки нашим внутрішнім протоколам, які включають три ключові аспекти, що відсутні в інших медичних закладах.

  • Перший аспект — логістика графту, де ми вкладаємо максимальний контроль якості кожного графту. Ми ретельно дотримуємося принципу збереження донорських ресурсів, щоб забезпечити їх ефективне використання.
  • Другий аспект – нюанси з формуванням передньої лінії волосся. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб зробити передню лінію волосся максимально натуральною та гармонійною, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта.
  • Третій аспект – нюанси з пересадки брів та бороди. Ми виконуємо процедури таким чином, щоб пересадка брів та бороди була мало помітною, забезпечуючи їх естетичний та натуральний вигляд.

Наша команда прагне досягти максимальної естетичності в усіх аспектах наших процедур, щоб кожен пацієнт виглядав природно та впевнено після трансплантації волосся.

Які результати досягаються у вашій клініці HairMed щодо приживлення графтів та задоволення клієнтів?

У нашій клініці HairMed ми досягаємо дивовижних результатів щодо приживлення графтів та задоволення наших клієнтів. Ми покладаємо особливий акцент на контроль якості графтів на кожному етапі процедури, використовуючи максимально передові методи забору графтів. У нашому протоколі ми додали використання плазми, збагаченої тромбоцитами, що допомагає підвищити ефективність та успішність процедури. Ми прагнемо забезпечити максимально природні та гармонійні результати для наших клієнтів, і завдяки цим інноваційним підходам ми досягаємо дійсно виняткових успіхів. Наша команда вміло поєднує професіоналізм і творчий підхід, що дозволяє нам втілювати усі бажання та очікування наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що наші клієнти отримують дуже високоякісні та разючі результати, які дарують їм підвищену самооцінку та задоволення зі свого зовнішнього вигляду.

Які переваги має безшовна трансплантація волосся, яку ви виконуєте в клініці HairMed?

Дев’яносто п’ять відсотків операцій з пересадки волосся здійснюються саме безшовним методом. Але в нашій клініці ми використовуємо особливий тонкий панч, який може здійснювати мікрохірургічні втручання, цей метод досить вимогливий для хірурга і вимагає максимальної концентрації його уваги для точної роботи. Однак, саме завдяки цьому підходу ми можемо максимально зберігати естетичний вигляд донорської зони, уникнути видимих позначок чи рубців. Наша команда має великий досвід у безшовній трансплантації волосся та знаходиться на передовій технологічних розробок у цій сфері. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб надавати нашим пацієнтам найвищу якість процедури з мінімальними слідами втручання. Наш підхід дозволяє досягати дивовижних результатів, надаючи клієнтам природний та естетичний вигляд, який довгий час залишається незмінним.

Розкажіть про вашу співпрацю з престижними асоціаціями, такими як ISHRS, WFI та іншими. Як це впливає на вашу роботу і які переваги це надає вашим пацієнтам?

ISHRS є міжнародною асоціацією, яка налічує понад півтори тисячі ліцензованих лікарів, спеціалізованих у технологіях пересадки волосся. Ця глобальна організація становить фундамент світової трансплантології волосся, і я маю честь бути першим членом цієї престижної асоціації в Україні. Також, я є генеральним членом WFI, що дозволяє мені отримувати доступ до значної кількості інформації з трансплантації волосся, що зберігається в їх величезній базі даних. Ця співпраця з європейськими асоціаціями допомагає  нашій клініці використовувати передові практики та технології в практиці. Окрім того, моя робота у клініці була представлена на численних доповідях, де ми ділимося результатами нашої роботи, а також деталями процесу лікування складних випадків та пацієнтів. А ще, я часто отримую запрошення на світові конгреси, де я беру участь у робочих групах та онлайн зустрічах, співпрацюючи з колегами з усього світу. Попри період ковіду та війни, ми продовжуємо активно співпрацювати з цими престижними асоціаціями в онлайн-режимі, щоб продовжити наш внесок у розвиток трансплантології волосся та надавати найкращі можливі результати для наших пацієнтів.

Чому пацієнти повинні обрати вашу клініку HairMed для трансплантації волосся замість інших варіантів? Які унікальні переваги та якість послуг ви пропонуєте? Існує декілька ключових причин, чому пацієнти обирають нашу клініку HairMed для трансплантації волосся над іншими варіантами. Наш досвід у цій галузі налічує понад 14 років, і протягом цього часу ми успішно виконали пересадку волосся для понад півтори тисячі пацієнтів. Результати наших процедур говорять самі за себе — після трансплантації наші пацієнти висловлюють високу задоволеність, що є свідченням про якість нашої роботи та майстерність виконання. Ми робимо особливий акцент на деталях та ювелірній точності під час проведення процедур.

У нашій клініці використовуються передові інструменти та світові технології, що допомагають забезпечити найвищу якість і результативність процедур.
Ми гарантуємо та підтримуємо результат наших клієнтів, надаючи їм впевненість у стійкості трансплантованого волосся. Крім того, наші консультації включають чесну оцінку можливостей та очікуваних результатів. Ми ніколи не підводимо наших клієнтів, і якщо під час консультації виявляється, що дана процедура не буде задовольняти очікування клієнта, ми чесно робимо відмову. Наше завдання — допомогти пацієнтам досягти бажаних результатів та забезпечити їх повну задоволеність. Ми пишаємося нашою відмінною репутацією та високими стандартами послуг, що забезпечують нашим пацієнтам надійність та успішність процедур трансплантації волосся.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 11

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *