Мода та енергія: розмова з Оленою Стельникович про моду та магію

У світі, де мода переплітається з мистецтвом, Олена Стельникович, засновниця та дизайнерка українського бренду ELEN OST, виступає символом інновацій та жіночої сили. Нещодавно вона отримала міжнародну нагороду “Міжнародний fashion-дизайнер ексклюзивного одягу” і не лише задає тон у моді, але й активно впливає на культурну сферу, підтримуючи молоді таланти через премію Kids Gravity. Відома своїми елегантними та вишуканими колекціями, які надихають жінок відчувати себе королевами, вона майстерно поєднує у своїй роботі красу, комфорт та самовираження.

Олена, ваша участь у премії “Kids Gravity” підкреслює вашу прихильність до підтримки молодих талантів. Як ваш досвід матері впливає на ваше бачення і вклад у такі ініціативи?

Розвиток талантів і здібностей дитини значною мірою залежить від допомоги та підтримки найближчих людей та меценатів. Сьогодні міжнародна підтримка відіграє особливо важливу роль, а підтримка кожного небайдужого українця також є дуже необхідною, адже ми, як ніхто, розуміємо всю біль і страждання, які випали на долю України! Лише об’єднавшись, ми стаємо тією непереможною силою, яка веде нас до найближчої перемоги! Для мене сім’я, розвиток та виховання мого сина — це головне. Як мати дитини, я розумію, що треба максимально допомагати розвивати здібності наших талановитих дітей. Діти — це наше майбутнє! Наші талановиті діти демонструють, які українці незламні та прославляють нашу країну на міжнародному рівні. Підтримка обдарованих дітей і молоді сприяє відновленню культурної інтеграції на планетарному масштабі. Наразі наша культура переживає неймовірну трансформацію і стає трендом у всьому світі!


Я пишаюся тим, скільки нових імен відкрило для нас сьогодення! Ми унікальна нація і повинні залишатися такою! Ми бачимо в соціальних мережах безліч талановитих молодих артистів, які досягли успіху, а уявіть собі, скільки молодих людей не мають такої можливості! Тому я впевнена, що такі благодійні проєкти, як ПЕРША ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ “Kids Gravity. Top-100. Мрії на крилах: дитячі таланти” створили унікальне середовище для переселенців та їхніх сімей, особливо дітей, щоб вони могли знайти себе, знайти підтримку та зберегти свою культурну спадщину. Заохочення переселенців залишатися в Україні й будувати своє яскраве майбутнє на Батьківщині дуже важливе.

Ви згадували, що ваші сукні мають особливу енергію та втілюють жіночий шарм. Чому це важливо для сучасних жінок та дівчаток?

Читайте также:   Мировые валюты

Сукні бренду Elen Ost – це не просто речі, а щось особливе та магічне! В кожну річ я вкладаю частинку себе, чарівну енергію, яка зцілює та надихає. Насамперед пропрацьовую цю божественну силу жіночої краси та закладаю її в кожну сукню. Завдяки моєму бренду ELEN OST, я допомагаю розкривати жіночність, витончену сексуальність, той жіночий шарм, який дано кожній жінці від народження. У моїх сукнях жінки можуть відчути себе коханими та бажаними, красивими та ніжними. Мої сукні допомагають розкриватися та проявлятися, бути завжди на висоті та любити себе цілком і повністю! У цьому і є мій особливий секрет та послання мого бренду. І ті дівчата, які вже обрали образи у мене, відчувають це та переживають реальну трансформацію.

Як ви вважаєте, яка роль моди у вихованні дівчаток на прикладі вашої роботи? Чи важливо вчити їх виражати себе через одяг з молодого віку?

Читайте также:   Новости за 25 января от Деньги Плюс

Всі дівчатка хочуть бути схожими на своїх мам з дитинства. Вони копіюють не тільки звички, але й стиль життя, поведінку та образи. Мода відіграє значну роль у вихованні дітей, зокрема дівчаток, оскільки вона може бути засобом самовираження та способом дослідити свою індивідуальність. Навчати дівчаток виражати себе через одяг з молодого віку є дуже корисним, оскільки це допомагає їм розвивати впевненість у собі та почуття стилю. Однак важливо також підкреслити, що самовираження може відбуватися в багатьох формах і що внутрішні якості людини також важливі, як і зовнішній вигляд. Зрештою, мода — це один зі способів, яким люди можуть висловити свою особистість та культуру. Тож навчання цьому з раннього віку може сприяти розвитку творчих та соціальних навичок.

Чи могли б ви поділитися, як ви поєднуєте материнство і кар’єру у такій вимогливій галузі як мода?

Поєднання материнства та кар’єри в модній індустрії вимагає великої організації та гнучкості. Варто розглянути гнучкий графік роботи, делегування завдань, використання мережі підтримки, такої як родина, друзі, няні або дитячі садки. Іноді необхідно йти на компроміс, щоб встигати за всіма справами і потребами. Важливо встановити чіткі пріоритети та межі між роботою та особистим життям, а також пам’ятати про турботу про власний добробут. Зрештою, ключовим є знаходження балансу, який відповідає вашим цінностям та потребам вашої родини.

Що ви вважаєте своїм головним натхненням при створенні нових колекцій? Як це натхнення відображається у вашому підході до дизайну та баченні моди?

Читайте также:   Емоційне виснаження працівників І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Моє натхнення для нових колекцій виникає з бажання створити щось надзвичайно красиве та функціональне, що було б здатне викликати емоції і надихати жінок. Ідея мого бренду — занурити жінок у світ, де панують світло, гармонія та втілення жіночності. Натхнення може прийти з будь-чого: від природних краєвидів, архітектури, мистецтва, історій інших людей або навіть зі світу фантазій. Важливо, щоб кожна колекція розповідала свою історію та відображала певний настрій чи концепцію. Весняна колекція, наприклад, символізує Відродження, поєднуючись з яскравими кольорами і легкими тканинами, що надихають на відчуття свободи та спокою. Кожна деталь, кожен відтінок і лінія в дизайні мають значення та сприяють загальній візії колекції, яка покликана зробити жінку не просто більш красивою, але й впевненою у своїй унікальності.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *