Фантазійні діаманти

Фантазійні діаманти

Що таке фантазійні діаманти? Це ті діаманти, які мають нестандартну форму і нестандартний колір (стандартна форма – це кругла, стандартний колір – це білий). Білі діаманти діляться на категорії за відтінками білого кольору. Від безбарвного до сіруватого і жовтого відтінку. Але це, як правило, не додає вартості діаманту, а йде в мінус, роблячи його менш цінним. Та коли цей жовтий колір набуває яскравого забарвлення, такий камінь можна віднести до касти фантазійних діамантів (fancy diamonds).

Фантазійні діаманти діляться на категорії за кольором: легкий (light), просто стандартний (pink, blue, yellow), більш насичений (intense), або vivid — який є одним з найдорожчих і відноситься до інвестиційної групи діамантів. Найпоширеніші діаманти серед фантазійних за кольором – це жовті. Вони є найбільш доступними серед діамантів. 1 карат діаманту жовтого кольору можна купити приблизно за 3 -5 тис. доларів, тоді як білий діамант обійдеться вам у 6-8 тис. доларів. Найбільш рідкісні діаманти серед фантазійних – це рожеві та блакитні. Коштувати такий діамант може цілий статок. Вони прикрашають приватні колекції, а також є надбанням цілих держав.

Читайте также:   Burberry планують стати сприятливими для клімату до 2040 року

Якщо повернутися до інвестиційних діамантів, то це більшою мірою безбарвні камені, які не мають включень за чистотою. Найбільш рідкісні та цінні діаманти позначаються як D IF. Але до цієї групи також входять камені не нижче третьої позиції за чистотою і кольором. Сертифікація грає дуже важливу роль у даному випадку, оскільки є гарантом якості і справжності характеристик діаманта. У світі існує безліч комерційних лабораторій, які займаються сертифікацією дорогоцінних каменів, але лише три з них є загальновизнаними у всьому світі. Це GIA, IGI, HRD. В об’єктивності оцінки даних лабораторій не матиме сумнівів жоден геммолог. З такими документами ви легко зможете продати свій діамант у будь-якій точці світу. Починаючи від приватних клієнтів і закінчуючи біржею, яка зможе викупити у вас діамант назад через певний час.

Читайте также:   BAFTA може запровадити гендерно-нейтральні номінації

Родіон Ксьонзенко

Читайте також: ПРОЩАЙ СОВОК!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 277

Напишите комментарий

Your email address will not be published.