EQ і стосунки

Вважаєте, що головне у відносинах – це поцілунки й обійми, романтика побачень і рука в руці? Насправді, немає більш сильного доказу любові, ніж прийняття коханої людини такою, яка вона є в житті.

Але чи завжди ми можемо вчасно розгледіти свою половинку? І чи дійсно це та людина, яка знаходиться поруч? Чи підходить вона нам за вродженими якостями і ментальним рисам характеру? Чи є секрети в побудові відносин з тим, про кого думаємо і вдень, і вночі?

Тонкі нюанси і яскраві фішки, наша впевненість «Так, це він/вона!» – все це має в основі емоційний інтелект, зіткнення з емоційними реакціями. EQ допомагає нам зрозуміти, що ми зустріли ту людину, з якою будемо щасливі, з ким можемо стати успішними і впевненими в майбутньому.

Читайте также:   Хто такий трейдер?

Як вчинити в складній ситуації, начебто, знаємо, але як часто ми робимо не те, приймаємо занадто емоційні рішення, говоримо зайве або навпаки – мовчимо. Лаємося, хоча розуміємо, що в запалі гніву можемо наламати дров. Починаємо говорити про розставання, лякаючи своїх дітей і родичів. Кричимо, що терпець увірвався, а мудрі все-таки радять робити інакше. Ось так і наступаємо кожен раз на одні й ті ж граблі.

І часто занадто пізно розуміємо, що все можна було вирішити з найменшими втратами, будь у нас розвинений емоційний інтелект, який працює на творення і побудову емоційно здорових відносин, на очищення від емоційно шкідливих звичок і скутості, стрес-блоків тощо.

Читайте также:   Новости за 22 декабря

Ось так і живемо, травмовані особистим досвідом, перемагаючи перешкоди, які часом самі і створюємо. Бажаємо кращого, прагнемо до нової якості життя і відносин, але не завжди розуміємо, звідки почати і який перший крок зробити.

Можливо, у когось виходить все відразу і правильно. Але більшості доводиться докладати зусилля для того, щоб налагодити те, що називається Любов’ю або відносинами чоловіка і жінки.

Експерти Центру емоційного здоров’я Amograce – Одеса, допоможуть вам розвіяти сумніви. Розкажуть про те, як скласти пазли в стосунках чоловіка і жінки, визначити роль і знайти ті стежки, які допоможуть досягти потрібної вершини в емоціях, підтримки й довіри.

Також покажуть вам прояви любові у ваших близьких. Ми поговоримо про почуття, про те, що необхідно, щоб бути зрозумілим конкретній людині. Навчать навичкам турботи і прийняття самого себе – без цього нам буде важко бути коханими й любити.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 72

Напишите комментарий

Your email address will not be published.