EQ і бізнес

Ви помічали таку особливість – начебто і бізнес побудовано правильно, і виробництво перспективне, і прибутковість спочатку була відповідно до бізнес-плану.

Але проходить певний час, і невдачі починають просто переслідувати вас. Навіть найефективніші компанії перестають бути успішними. В основі можуть бути найрізноманітніші причини: завищені очікування, деструктивність звичок і стереотипів, корпоративних стандартів, особливості менталітету та ін. Однак експерти зійшлися на одній причині, яка повторювалася частіше за інші: складний психологічний клімат у колективі (варіант – не зійшлися характерами).

Насправді, причина суттєва і така важлива, що може влаштувати переворот у всьому бізнесі, а також перекрити шлях для інновацій. Бо емоційний інтелект колективу,

від якого залежить емоційне здоров’я команди – це і є перший ворог будь-яких змін. І саме він є причиною краху або фіаско багатьох компаній, що пішли на дно.

Емоційний інтелект розчинено в повітрі вашого бізнесу, вашого офісу. Він невидимий, але дуже впливовий. Він немов бомба уповільненої дії – здатен підірвати компанію з середини. Однак розумний керівник, обізнаний на значенні емоційного інтелекту (EQ), зуміє перетворити цей підступний риф на маяк, що висвітлює шлях для вашого бізнесу, символ емоційного здоров’я вашого колективу.

Безумовно, ми не можемо гарантувати, що не виникнуть які-небудь форс-мажорні обставини – ті самі стихійні лиха, що так полюбили нашу стареньку Європу, або у власника бізнесу, наприклад, розладнаються сімейні стосунки, а розвиток компанії він пустить на самоплив. До речі, одна пандемія – цей “чорний лебідь” – чого вартує!

Однак більша частина проблем – це наслідок суб’єктивних причин, які призводять власників бізнесу та менеджерів різного рівня до безвиході і розгубленості. Багато керівників усвідомлюють ці ситуації, але не знаходять рішення. Проте всі вони хочуть позбутися нездорової атмосфери для свого бізнесу.

Однак вихід є!

Успішному керівникові просто необхідно виробити емоційний імунітет, щоб вижити. А також розвинути емоційний інтелект, якщо він хоче досягти успіху.

У Центрі емоційного здоров’я Amograce – Одеса ми знаємо, що треба робити, аби досягти здорового емоційного інтелекту в колективі, а також можемо запропонувати механізми успіху вашого бізнесу, якими допоможемо опанувати. І насамперед сформувати емоційний імунітет, тобто здатність захищати власне емоційне поле від стороннього впливу. 

Такий захист гарантує як власнику, так і його бізнесу, здоров’я і довголіття. А топменеджер зможе безперешкодно включати, в разі потреби, внутрішнє джерело натхнення. При цьому обом емоційний імунітет допоможе управляти колективом у кризових ситуаціях. Емоційний інтелект, своєю чергою, допоможе знаходити емоційних лідерів, класифікувати їх й управляти ними.

Наявність цих навичок гарантують формування і підтримку здорової емоційної атмосфери в колективі і нададуть вашому бізнесу масу неоціненних переваг. І одним з них стане успіх у всіх починаннях.

Читайте также:   За что и сколько хозяину животных в Украине придётся платить ?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.