Діма Коляденко відправився шукати дівчину своєї мрії на гольф-поле! Прем’єра кліпу «ТУМБАЛА Є»! (ФОТО + ВІДЕО)

Новий кліп Діми Коляденко «ТУМБАЛА Є» – це яскравий коктейль з музики, образів, гри в гольф, гумору та неординарного сюжету.

Відомий український співак та шоумен Діма Коляденко презентував відео роботу на свій хіт «ТУМБАЛА Є».

Для зйомок артист обрав масштабну локацію столичного заміського спортивного гольф-клубу Equides Club. Зелені безмежні поля, по яких Діма розсікав на гольф-карі, заворожують своєю ідеальністю. А гарні героїні, котрих Діма запросив знятися у кліпі, дуже вправно поралися з клюшками, хоча з початку в них це не дуже виходило, але вони змогли освоїти всі премудрості гри в гольф.

Кліп «ТУМБАЛА Є» рясніє гумором. Співаючі м‘ячики для гольфа, корова, що танцює та молот, що летить – дуже яскраво, позитивно та несподівано. Цікаво, що всі ці елементи створювалися за допомогою комп‘ютерної графіки, тож жодна з тварин не постраждала.

Читайте также:   Кількість нових вакансій скоротилася майже вдвічі

Режисером відео «ТУМБАЛА Є», як і багатьох інших кліпів Діми Коляденко, стала кліпмейкер Олена Вінярська. Автор пісні – відомий хітмейкер Андрій Француз.

Все ж таки Діма Коляденко надає перевагу білявкам, адже взяти участь у кліпі він запросив своїх подруг-актрис – Анфісу і Таню, котрі, за словами артиста, впоралися зі своїми ролями на всі 100%. За режисерським задумом Діма грає на одному гольф-полі з двома дівчатами-героїнями, і, як завжди, перед ним стоїть непростий вибір.

Артист змінив декілька стильних та яскравих образів.

Життєрадісний, харизматичний та сексуальний Діма Коляденко грає в гольф, їздить на гольф-карі, співає, танцює, заряджаючи глядачів власним позитивом. Адже це і є місія артиста!

Читайте также:   Новости за 23 января от Деньги Плюс

Кліп Діми Коляденко «ТУМБАЛА Є» – саме те, що необхідно для настрою та щоб врятуватись коли накриває осіння хандра!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *