Благодійна Вечеря у Відні: Зірковий Вечір на Підтримку України

Вечір 2 жовтня обіцяє стати яскравою подією в соціальному житті Відня завдяки благодійній вечері, організованій Ельвірою Гавриловою та генеральними партнерами. Вечір призначений для збору коштів для гуманітарної допомоги Україні. Цей благодійний вечір обіцяє не лише задовольнити нагальні потреби в допомозі воїнів України, але й стати яскравою подією завдяки участі відомих зірок і ексклюзивним лотам, що будуть розіграні на аукціоні.

 

Місцем проведення стане ресторан SIL, розташований за адресою Babenbergerstraße 5, де кожен гість зможе насолодитися вишуканою кухнею і затишною атмосферою. Вечір розпочнеться о 19:00 з зустрічі гостей, а благодійна вечеря — о 20:00.

Основними зірками вечора стануть відомі артисти TAYANNA і Влад Ситнік, які порадують гостей своїми виступами. Ведучими вечора будуть талановиті Тімур Мірошниченко і BOBOVA, які створять неповторну атмосферу і подарують незабутні миті. Генеральними медіапартнерами, що висвітлюватимуть подію будуть 1+1 і Jet Setter. 

Завдяки підтримці Віталія Кличка, Валерія Залужного та багатьох інших патріотів України ми зможемо презентувати унікальні цінні лоти на благодійному аукціоні:

 

  • Боксерські рукавички Віталія Кличка з його підписом. Цей предмет стане справжнім скарбом для прихильників боксу та легендарного боксера.

 

  • Український прапор з підписом Залужного. Емблема героїзму та надії України, підписана знаменитістю.

 

  • Ексклюзивні сорочки італійського виробництва з гербом України. Ці стильні предмети гардеробу стануть символом підтримки та патріотизму.

 

  • Футболки від бренду KateLab, які носить Президент України, Володимир Зеленський. Можливість володіти предметами, які носить лідер країни.

 

  • Патріотичні ювелірні прикраси від українського бренду Zarmilkas. Ці прикраси стануть не лише прикрасою, але і символом солідарності.

 

  • Хустка з малюнком в українському стилі. Мистецтво і патріотизм об’єднані в цій унікальній хустці.

 

Читайте также:   Полезные Советы: Субсидия в Украине

Ельвіра Гаврилова і Саркіс Саргсян, вже провели успішні благодійні заходи в різних куточках світу, включаючи Афіни, Лісабон, Житомир і Одесу. Скоро вони також планують провести грандіозний благодійний вечір в Києві. Фінанси, зібрані на цих заходах, спрямовуються на гуманітарну допомогу Україні, включаючи придбання карет швидкої допомоги та пікапів.

Благодійний вечір у Відні обіцяє стати не лише чудовою подією, але й знаком підтримки та солідарності в непрості часи для України. Ми запрошуємо всіх охочих приєднатися до цієї важливої події та внести свій внесок у допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 717

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *