Зеленський зустрівся з послами G7: перезавантаження Кабміну на курс України не вплине

Учасники зустрічі обговорили зміну українського уряду

В ході робочої поїздки у Полтавську область президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7) та головою Представництва Європейського Союзу в Україні. Учасники зустрічі обговорили питання про подальший курс України після зміни складу уряду.

— Зокрема, президент наголосив на незмінності обраного курсу на реалізацію урядом і Верховною Радою політики, спрямованої на забезпечення добробуту, безпеки, захисту прав і свобод українців, а також на створення сильної правової держави, яка служить громадянину, — зазначено в повідомленні.

Як зазначив Зеленський, перезавантаження Кабміну спрямоване на поліпшення результатів роботи виконавчої влади й не вплине на проголошені пріоритети у внутрішній та зовнішній політиці.

Читайте также:   Bellingcat опублікував результати дослідження відео, на якому ракета збиває літак МАУ

Під час зустрічі, яка проходила в неформальній обставі, президент подякував представникам країн «Великої сімки» та Євросоюзу за практичну допомогу та політичну підтримку обраного Україною шляху реформ.

Президент Володимир Зеленський прибув до Полтавської області вранці 5 березня на вертольоті. Його в робочій поїздці супроводжують глава Офісу президента Андрій Єрмак і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Глава держави вже встиг відвідати санаторій у Великих Санжарах, де знаходилися на карантині евакуйовані з Уханя українці та ознайомитися з ходом будівництва першої бетонної автодороги в Україні Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка.

У плани глави держави також входить відвідування приймального відділення Полтавської обласної клінічної лікарні, яка реконструюється під відділення невідкладних станів та зустріч з представниками малого і середнього бізнесу Полтавської області.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.