НБУ дозволить знімати готівку на касах магазинів і ресторанів

На початку року Національний банк України (НБУ) дав старт реформі валютного законодавства, в один день скасувавши понад 20 валютних обмежень і, серед іншого, повернувши українцям можливість купувати валюту онлайн. Відтоді регулятор в рамках нового курсу на лібералізацію систематично скасовує різного роду обмеження і змінює ринок на краще.

Наступним же кроком НБУ може стати ініціатива, покликана забезпечити українцям можливість зняття готівки на касах в магазинах і ресторанах. Відповідна постанова зараз проходить стадію громадського обговорення.

В НБУ підкреслюють, що зміни будуть сприяти детінізації економіки, зростання безготівкових операцій в загальній структурі розрахунків і зростання фінансової інклюзії громадян в цілому.

Проект відповідної постанови, а також оцінка впливу і порівняльна таблиця — все є на сайті НБУ. Охочі можуть внести свої пропозиції до проекту постанови Нацбанку до 15 грудня, коли має бути затверджена фінальна версія цього видання.

Читайте также:   Forbes: 40 найдорожчих брендів в спорті у 2019 році

Залишається додати, що ще на початку року схожий сервіс запустив державний «ПриватБанк», але в нинішньому вигляді через безліч обмежень його навряд чи можна назвати зручним. Імовірно, ініціатива НБУ підстьобне розвиток подібних сервісів, зробивши послугу широко поширеною і широко доступною.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.