У Зеленського повідомили про допомогу МВФ у розмірі 5,5 мільярда доларів

Нова програма співпраці розрахована на три роки

МВФ надасть Україні нову допомогу в розмірі чотирьох мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR). Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

Президент Володимир Зеленський і глава Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва поговорили по телефону і обговорили умови Staff Level Agreement — нової програми співпраці.

— Нова програма співпраці з МВФ  має на меті прискорити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця, — цитує прес-служба слова Зеленського.

Президент вважає, що продовжити роботу з МВФ потрібно через низького темпу економічного зростання. Георгієва зазначила, що програма розрахована на три роки.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що нову підтримку МВФ Україна отримала до 100 днів роботи уряду. Глава Кабміну вважає, що домовленість допоможе створити нові робочі місця і підвищити зарплати.

У повідомленні глави МВФ говориться про «вражаючий прогрес, досягнутий президентом і його урядом в справі просування реформ». Крісталіна Георгієва вважає, що Україні потрібно зміцнити правопорядок і судову систему.

Місія МВФ приїздила в Україну на початку осені. Staff Level Agreement Гончарук тоді називав завданням Києва.

Читайте также:   США і Франція змогли дійти згоди в конфлікті через введення додаткового податку на великі IT-компанії

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.