ДО ОДЕСИ ВЕЗУТЬ ВИСТАВУ, ЩО ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ

7 грудня в Одесі відбудеться прем’єра вистави «Поневолення любов’ю» за книгами української письменниці Анни Богинської

Спектакль поставлений за її бестселерами «Жити життя» і «Гріх прощення». Квитки в Києві на цю прем’єру в кінці грудня були повністю розпродані за півтора місяці.

 

Богинська — не просто модна письменниця, вона — письменник-аналітик, радіоведуча, бізнес-аналітик, що присвятила свої романи свободі від маніпуляцій. Книги, за якими поставлено спектакль «Поневолення любов’ю», прочитали сотні тисяч людей в 52 країнах світу: «Можна продати роман, але змусити прочитати його за ніч не можна. Я завжди пишу від того, що не написати неможливо. Але рішення, чи стане книга бестселером чи ні, завжди приймає читач», — зазначає Анна Богинська. Саме завдяки популярності романів автора виникла необхідність втілити сюжетні перипетії на театральній сцені.

Читайте также:   Что символизирует украинская вышиванка?

Сюжет побудований на відносинах між людьми, виході із найскладніших ситуацій і про маніпуляцію, адже XXI століття — століття відкритої інформації і загальнодоступних знань — перетворило її в повсякденну реальність: «Багато хто вчить маніпулювати, але ніхто не вчить, як захистити себе. Коли ми зустрічаємо маніпулятора, у нього на лобі не написано: «Зараз я поневолю тебе!». Незнання і злочинний оптимізм — дві головні причини, чому в світі так багато жертв психологічного насильства», — впевнена Анна Богинська. Нагадаємо, що маніпуляція — це скритий̆ псіхологічний прийом, мета якого — отримати ресурс жертви, нічого не віддаючи натомість.

Читайте также:   Реклама "Red Bull” была снята в одесском дворике

Богинська підкреслює, що поміняла уявлення про поняття «жіночий роман», а також додає, що спектакль «Поневолення любов’ю» — не просто чергова театральна постановка: «Після цієї вистави ви зміните своє життя назавжди», — запевняє письменниця. У планах на 2020 рік у автора — вихід третьої, завершальної книги трилогії, а також вихід книги «Жити життя» англійською мовою в США і Англії.

Квитки від 80 гривень на спектакль «Поневолення любов’ю» ще можна знайти тут.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.