Меган Маркл і принцу Гаррі знадобиться понад десять років, щоб виплатити борг Великобританії

Подружжя винні державі понад 2 мільйони фунтів стерлінгів

Після відмови від королівських повноважень Меган Маркл і принц Гаррі стали фінансово незалежними, тому тепер самі повинні оплачувати всі рахунки та охорону. Їх зобов’язали повернути Великобританії в казну Суверенного гранту суму, яка була витрачена на ремонт їх британської резиденції Фрогмор-гаус. 

— Котедж був перебудований з урахуванням всіх побажань Гаррі та Меган, і обійшлося все це у 2,4 мільйона фунтів стерлінгів. Герцоги вже почали виплачувати борг. Перший платіж склав 18 тисяч фунтів стерлінгів, — йдеться в повідомленні.

Ця сума поширюється і на наступні платежі. Таким чином, протягом 11 років подружжя щомісяця будуть переводити таку суму в британський бюджет. Якщо ж фінансове становище дозволить, то Меган Маркл і принц Гаррі зможуть закрити борг раніше терміну.

— Завдяки своєчасним виплатам пара також зможе вважати котедж своєю британською резиденцією — будинок був подарований їм королевою Великобританії Єлизаветою II на весілля і забирати подарунок бабуся Гаррі не планує, — розповіло джерело видання.

У квітні герцоги переїхали з Канади на ПМП в Лос-Анджелес. Вони оселилися в розкішному особняку відомого голлівудського продюсера Тайлера Перрі. Вартість будинку оцінюється в 18 мільйонів доларів. Він побудований в тосканському стилі, в ньому вісім спалень і 12 ванних кімнат. Будинок розташований на території в 89 тисяч квадратних метрів на вершині пагорба в ексклюзивному комплексі, що охороняється Beverly Ridge Estates

31 березня герцоги офіційно покинули королівську сім’ю. Свою діяльність як члени королівської сім’ї вони завершили раніше — 9 березня. Тепер подружжя фінансово незалежні. Це дає можливість вести власну комерційну діяльність і отримувати офіційну оплату за роботу. Якщо раніше Меган довелося відмовитися від кар’єри актриси заради входження в королівську сім’ю, то тепер вона зможе повернутися у кінематограф.

Читайте также:   HBO та Netflix придбали права на популярні американські серіали

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.