Від «вільної каси» до мільйонних рахунків в банку – успіх бізнесу Адама Фрісбі

успіх бізнесу Адама Фрісбі

У 16 років Адам Фрісбі з британського Кембриджа кинув школу і влаштувався на роботу в фастфуд-ресторан Burger King. Сьогодні він виконавчий директор компанії In The Style з щорічною зарплатою 198 тисяч фунтів стерлінгів.

У 2013 році Фрісбі вирішив відкрити свою справу, після того як, за його власними словами, помітив дефіцит на ринку жіночого одягу. «У мене не було бізнес-моделі і будь-якого плану, але я вирішив, що варто спробувати», – розповідає сьогоднішній мільйонер.

У розвиток свого магазину Фрісбі вклав одну тисячу фунтів стерлінгів. У оптовика він купив шість суконь, а потім продав їх в соцмережах в три рази дорожче. Через якийсь час його помітила англійська телеведуча Лорен Поуп і запропонувала співпрацю. Лорен отримувала безліч пропозицій від різних компаній, однак їй сподобалося бачення бізнесу саме Аланом Фрісбі.Завдяки співпраці з відомою телеведучою бізнесмен-початківець зміг заснувати власну фірму In The Style, розробив безліч колекцій одягу і, згодом, уклав контракти з багатьма зірками. 

Сьогодні Адам Фрісбі володіє третиною акцій компанії In The Style. За власним визнанням успішного підприємця, він сам не очікував такого стрімкого злету. Досягнутий результат переконав Фрісбі остаточно, що ніколи не пізно займатися улюбленою справою. Сьогодні він всім радить впевнено йти шляхом своїх мрій.

Читайте также:   Як кращий друг Трампа збирається заробити після пандемії

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *