У Майамі собака-мільйонер продає віллу, що належала Мадонні

Незвичайне оголошення про продаж з’явилося у Майамі – особняк у тосканському стилі з видом на затоку виставлений на продаж від імені собаки. Вілла вартістю майже 32 мільйони доларів належить німецькій вівчарці на прізвисько Гюнтер, як пише Associated Press.
Справа в тому, що батько собаки успадкував багатомільйонний трастовий фонд від покійної власниці, німецької графині Карлотти Лібенштейн у 1992 році. У тому числі, до активів Гюнтера входить і особняк із вісьма спальнями, де раніше жила Мадонна. Близько 20 років тому власники собаки купили будинок у співачки за 7,5 мільйона доларів. Зараз ціна зросла майже до 32 мільйонів доларів. Як розповіла ЗМІ агент з нерухомості Руті Ассулін, на тій же вулиці колись мешкав Сільвестр Сталлоне.
Після смерті господині батько Гюнтера залишився під опікою слуг, які зараз продовжують дбати про її “спадкоємця” – готують йому їжу, дресирують та вивозять “у відпустку” до Мілана та на Багами. Пес подорожує приватним літаком.

Читайте также:   Продовження скандалу: Ілон Маск викликав главу Twitter на дебати

Повідомляється, що колишню спальню Мадонни було переобладнано в кімнату спочатку для попередника Гюнтера, а потім і для нинішнього спадкоємця. У вітальні над каміном висить портрет собаки у позолоченій рамці.
Рішення продати будинок ухвалила один із опікунів Гюнтера Карла Річчітеллі, яка керує трастовим фондом розміром близько 500 мільйонів доларів та нерухомістю. Відомо також, що піклувальники собаки володіють кількома спортивними командами, зокрема футбольними. Гюнтер навіть іноді присутній на змаганнях та грає з командою на тренуваннях.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 70

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *