Михайло Баришніков зіграє Антона Чехова в імерсивнiй онлайн-виставі

Михайло Баришніков зіграє Антона Чехова

Артист балету Михайло Баришніков повертається в театр: він зіграє в благодійнiй імерсивній виставі chekhovOS / an experimental game /, заснованiй на п’єсі «Вишневий сад». У шоу Баришніков приміряє на себе роль самого Антона Чехова.

Крім нього, у виставі з’являться Анна Баришнікова — дочка Михайла — і американська актриса Джесіка Хехт. Остання виконає роль Любові Раневської.

Постанова пройде 27 травня в 20:00 за московським часом. Представляти її будуть англійською мовою в інтерактивному форматі. Автором вистави став Ігор Голяк — засновник компанії Arlekin Players Theatre.

«Глядачі впливають на те, що відбувається на сцені, за допомогою смартфона, який стає для них на час вистави пультом управління. Частина сцен знято на відео, але основна дія вистави розігрується наживо. Мені здалося цікавим поговорити про поетику і світовідчуття Чехова саме в момент пандемії. У п’єсі «Вишневий сад» особливо гостро відчуваються крихкість людини, ії безсилля перед долею, роком, життям і смертью,» — розповів Голяк.

Читайте также:   Засновник Amazon Джефф Безос стане 1-м в світі трильйонером

Грошi від першого показу онлайн-вистави підуть на пiдтримку британського сестринського фонду «Подаруй життя» — Gift of Life. Другий же показ допоможе зібрати гроші для Podari.Life — «Подаруй життя» в Америці.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *