Як сервіс доставлення сумішей для смузі з інвестиціями від Серени Вільямс допомагає мілленіалам пережити карантин

Бізнес-ідея засновниці Daily Harvest полягала в тому, щоб спростити підготовку їжі для занадто зайнятих і дуже втомлених мілленіалів. Вона запустила сервіс доставлення сумішей для смузі та вегетаріанських боулів, бувши вагітною першою дитиною, а під час другої вагітності привернула таких інвесторів, як Гвінет Пелтроу і Серена Вільямс. Daily Harvest приносить прибуток практично з першого дня роботи й зараз оцінюється в $500 млн.

Пандемія змусила мільйони людей по всьому світу усвідомити, що морозилка — це незамінний предмет на кухні. Коли держави по всьому світу почали вводити карантинні обмеження, багато кинулися в магазини скуповувати їжу. Запаси поживних продуктів, які не псуються, стали таким же необхідним елементом життя, як центральне опалення в розпал холодної зими.

Відчайдушне прагнення людей запастися продуктами стало поштовхом для американської підприємниці Рейчел Дрорі. Вона управляє сервісом Daily Harvest, за допомогою якого люди можуть оформити підписку на доставлення заморожених овочевих і фруктових сумішей для приготування смузі та вегетаріанських боулів. На початку березня, коли в США розгорілася епідемія, Дрора вирішила подвоїти свої запаси продуктів. 37-річна американка звернулася до 400 фермерів, з якими вона співпрацює, і закликала їх продовжити постачання овочів і фруктів на фабрики-кухні Daily Harvest. Її рішення стало відповіддю на зростання попиту на доставлення здорового харчування. У міру того, як влади штатів вводили карантин, щоб уникнути поширення коронавіруса, продажі Daily Harvest показували стабільне зростання.

«Я не думаю, що багато хто пробував дійсно смачний інжир», — говорила Дрорі кілька місяців тому під час інтерв’ю Forbes. Ми приїхали в Каліфорнійську долину, щоб відвідати одну з ферм, яка співпрацює з Daily Harvest. Під час прогулянки Дрорі потягнулася до гілки і зірвала стиглий інжир. Спробувавши його, вона сказала: «Є фрукти та овочі — легко, але чомусь це дається нам насилу».

Сервіс для голодних мілленіалів

Стратегія Дрорі полягає в тому, щоб максимально спростити процес приготування їжі для покоління занадто зайнятих, занадто втомлених або виснажених карантином мілленіалів. Навіть до початку пандемії представники цього покоління не любили готувати. Згідно з даними міністерства сільського господарства США за 2017 рік, американці у віці від 25 до 40 років на тиждень витрачали на приготування їжі й миття посуду на 55 хвилин менше, ніж їхні батьки, що належать до покоління X. Зараз, коли ресторани закриті й навіть доставлення їжі замовити не так просто, мілленіалам довелося зіткнутися з непростим вибором: навчитися готувати самостійно або протягом декількох тижнів на карантині харчуватися тільки замороженої піцою.

Дрорі заснувала Daily Harvest у 2015 році. За п’ять років продажі сервісу виросли до $125 млн. Підписка на доставлення коштує приблизно $90. За ці гроші клієнтам Daily Harvest щотижня будуть доставляти додому контейнери, в кожному з яких знаходиться порція заморожених овочів або фруктів розміром приблизно 200 г і енергетичною цінністю від 80 до 500 ккал.

Daily Harvest кардинально змінив підхід до процесу постачання заморожених овочевих і фруктових сумішей. Багато фермерів збирають плоди за кілька тижнів до дозрівання, а потім перевозять урожай на склад і відправляють на дозрівання в регульованому газовому середовищі. Партнери Daily Harvest відмовилися від цієї технології. Після збору врожаю у них є 24 години на те, щоб піддати його шоковому заморожуванню за допомогою апаратів, встановлених прямо на території ферми. Так фермери забезпечують збереження корисних властивостей фруктів і овочів.

Після шокового заморожування інгредієнти змішують і розфасовують по контейнерах відповідно до фірмових рецептами Daily Harvest. Клієнтам залишається тільки розігріти суміш для вегетаріанського боула в мікрохвильовці. Для смузі треба тільки додати молока і збити все в блендері.

На сьогодні Daily Harvest — один з лідерів ринку сервісів доставлення здорової їжі, що росте. Компанія залучила фінансування на $50 млн і оцінюється інвесторами в $500 млн. Таким чином, статок гендиректора сервісу Рейчел Дрорі можна оцінити в $125 млн.

Читайте также:   Коронавірус вдарив по бізнесу Трампа: статок президента США скоротився на $1 млрд за місяць

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.