Хакери Anonymous звинуватили Ілона Маска в надмірному впливі на криптовалюту

Хакери звинуватили Ілона Маска в впливі на криптовалюту

«Поки у працьовитих людей руйнуються мрії через ваші публічні істерики, ви продовжуєте знущатися над ними. Ви можете вважати себе найрозумнішою людиною, але тепер ви зустріли гідного суперника. Ми – Anonymous. Ми – легіон. Ми йдемо», – заявили хакери.

Вони відзначили, що інвестиції – це завжди певний ризик і нестабільність, але повідомлення Маска в Twitter говорять про «явну зневагу до середньої працюючої людини». Крім того, хакери сумніваються, що бізнесмен дійсно бореться за збереження екології, як він про це заявляє, бо майнінг криптовалют не покращує ситуацію з викидами вуглецю. На думку Anonymous, Ілон Маск «намагається грати по обидві сторони».

«Схоже, що ваше прагнення врятувати світ більше пов’язано з комплексом рятівника, ніж із реальною турботою про людство», – йдеться в повідомленні.

Читайте также:   Продовження скандалу: Ілон Маск викликав главу Twitter на дебати

13 травня Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla призупинила продажу електромобілів за біткоіни. Після цього курс криптовалюти впав більш ніж на 15% – до $ 46 200.

На початку червня Маск опублікував в Twitter мем, який супроводжував повідомленням з хештегом #Bitcoin і емодзі у вигляді розбитого серця. Після цього курс криптовалюти просів на 3%.

Були й протилежні випадки: у лютому 2021-го криптовалюта Dogecoin подорожчала на 44% через твіт Ілона Маска.

На початку лютого 2021 року Tesla купила біткоіни на $ 1,5 млрд. При цьому сам Маск заявив, що біткоіни – «просто менш дурна форма ліквідності, ніж заощадження в грошових коштах».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *