Ілон Маск знову найбагатший у світі, а Марка Цукерберґа звинуватили у дискримінації і расизмі

Ранок розпочався із гучних новин про двох мільярдерів. Поки винахідник Ілон Маск — із рекордними статками у розмірі 272 мільярдів доларів — став найбагатшою людиною у світі і побив усі рекорди, на іншого багатія — Марка Цукерберґа — подали до суду.

Міа Кінг і якийсь чоловік, який виступає в суді під псевдонімом Джон До, заявили, що під час роботи в Limitless Specialty Services, LLC (компанії, яка фактично належить Цукербергу) вони неодноразово піддавалися сексуальним домаганням, а також дискримінації сексуальнοї орієнтації. Також вони вказали на численні переробки і не в повному обсязі виплачену заробітну плату.

Так, Міа Кінг, темношкіра жінка, стверджує, що за час роботи в компанії один із її начальників нерідко висловлював невдоволення тим, що через вимоги нової етики йому доводиться приймати на роботу темношкірих та азіатів. Також він любив говорити, що Меган Маркл «зіпсувала» чисту кров британської королівської родини. Також він не раз дозволяв собі інші зневажливі коментарі в адресу співробітників, засновані на расовій, гендерній чи іншій ненависті. Другий позивач, який представляється Джоном До, також стверджує, що неодноразово піддавався дискримінації на ґрунті своєї сексуальної орієнтації (він є представником ЛГБТК±спільноти). Також повідомляється, що один із співробітників старшої ланки неодноразово домагався підлеглих-жінок на робочому місці, коментував їх зовнішність і іронічно висловлювався про їх професійні якості, спираючись виключно на їхню гендерну приналежність. Також у позовах зазначається, що в компанії відсутні умови для людей з інвалідністю, що теж є актом дискримінації.

Читайте также:   Кайлі Дженнер і Каньє Уест стали найбільш високооплачуваними зірками у світі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1318

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *