Ілон Маск втратив 12 млрд доларів на день: акції Tesla подешевшали після зльоту

Акції компанії Tesla після стрімкого зростання, пов’язаного з публікацією чудового фінансового звіту, скоригувалися. На піку вони коштували понад 1200 доларів, але торги закрилися на позначці 1149 доларів.

В результаті за день курс знизився приблизно на 4%, натомість за останній місяць вони зросли на 14%. Ринкова капіталізація компанії становить 1,15 трлн доларів. Компанія, як і раніше, коштує більше, ніж будь-який інший автомобільний виробник.

Згідно з оновленим рейтингом мільярдерів Bloomberg, засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск за день втратив 12 мільярдів доларів, а його статки становлять сьогодні 292 мільярди доларів. Нагадаємо, всього день тому його статки знову перевищили 300 мільярдів доларів, але коригування курсу акцій Tesla зробило свою справу.

Читайте также:   Американські мільйонери провели акцію на підтримку оподаткування багатих

Акції Tesla продовжують залишатись привабливими для інвестицій, проте назвати їх надійними візьметься далеко не кожен спеціаліст. Адже курс сильно залежить від того, що Ілон Маск напише на своїй сторінці у Twitter. Досить, як Маск анонсував підтримку різних криптовалют, що викликало зростання курсу не тільки цих валют, а й акцій Tesla.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 7

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *