Джефф Безос відповів критикам, що витрачає на екологію більше, ніж на космічні програми

Під час заходу Ignatius Forum у Вашингтоні засновник Amazon та космічного стартапу Blue Origin Джефф Безос заявив, що витрачає набагато більше власних коштів на боротьбу зі змінами клімату, ніж на космічні проекти своєї компанії.

Так бізнесмен відповів на запитання про його ставлення до критиків, які заявляють, що мільярдери начебто мають витрачати більше коштів на відновлення земного клімату, а не на космос.

За його словами, необхідно займатися тим і іншим одночасно і обидва напрями насправді глибоко пов’язані. Як заявив Безос головному редактору Harvard Business Review Аді Ігнатіусу, “насправді я витрачаю навіть більше грошей на фонд Bezos Earth Fund, ніж на космос”.

Читайте также:   У Лондоні загадково помер мультимільйонер після весілля з моделлю

Бізнесмен зазначив, що на Землі має бути величезний обсяг робіт, але для того, щоб “продовжувати зростати як цивілізація”, людям необхідно розробляти ресурси і на інших планетах.

Безос заснував спеціальний фонд для боротьби з кліматичними змінами у 2020 році — у рамках проекту виділено $10 млрд для вчених, активістів та організацій, які працюють у цьому напрямку. На даний момент фонд вже виділив на різні проекти $947 млн, а до 2030 року планується витратити і $9 млрд, що залишилися.

Після того, як Безос залишив посаду глави Amazon у липні поточного року, він зайнявся “хобі” — проектами на кшталт Earth Fund та Blue Origin, а також виданням The Washington Post, яке він придбав ще 2013 року. При цьому більше персонального часу він надає саме космічній програмі.

Читайте также:   Компанія мільярдера Річарда Бренсона вперше запустила в космос ракету з-під крила Boeing 747

Відомо, що космос є давньою пристрастю бізнесмена — ще на шкільному випускному вечорі він розповідав про намір будувати космічні готелі, яхти, парки розваг та розселити два-три мільйони людей на навколоземній орбіті, а 2016 року зіграв епізодичну роль в одному з епізодів Star Trek.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *