Джефф Безос через суд зажадав $1,7 млн ​​від брата своєї дівчини

За словами мільярдера, Майк Санчес продав таблоїду пікантні фото Безоса 

Найбагатша людина світу Джефф Безос подав до суду на брата своєї дівчини Майкла Санчеса, зажадавши від нього $1,7 млн. Мільярдер стверджує, що Санчес продав таблоїду особисте листування сестри, в тому числі оголені фотографії самого Безоса.

Мільярдер Джефф Безос має намір отримати $1,7 млн ​​від брата своєї подруги Лорен Санчес для покриття власних судових витрат. Майкл Санчес продав матеріали приватного листування Лорен і Джеффа таблоїду National Enquire, а потім через суд вимагав від Безоса компенсації за те, що той зганьбив його, назвавши джерелом публікацій в газеті, пише Bloomberg.

У своєму позові, поданому в п’ятницю до Верховного суду в окрузі Лос-Анджелес (Каліфорнія), Безос заявив, що Майкл Санчес зрадив свою сестру, продавши їх часті повідомлення газеті за $200 000. Пізніше Санчес подав позов у той же суд, щоб отримати ще $400 000 в якості компенсації за звинувачення в цьому. За словами Безоса, Санчес «погрожував відкриттям і публічним розкриттям приватних справ» в надії на фінансове врегулювання спору.

Майкл Санчес подав до суду на Джеффа Безоса і його консультанта з безпеки Гевіна де Беккера. Він стверджував, що вони зганьбили його, сказавши журналістам, що саме він був джерелом фотографій з оголеним Безосом, які опублікував National Enquirer. Справа була закрита восени 2020 року, тому що єдиним доказом Санчеса було те, що він чув про звинувачення Безоса від журналістів. У листопаді суд відхилив позов Санчеса відповідно до закону штату, який дозволяє прискорено відхиляти необґрунтовані судові позови. В порядку відповідного позову Безос за законом має право на відшкодування судових витрат позивачем. Адвокат Санчеса Том Уоррен назвав в електронному листі вимогу Безоса про виплату за понесені ним судові витрати «непристойною й навіть гротескною».

Публікація на основі витоку даних про відносини Безоса і колишньої телеведучої Лорен Санчес сталася в січні 2019 року. Водночас мільярдер зробив офіційну заяву про своє розлучення з дружиною Маккензі Скотт через 25 років шлюбу. Після цих подій засновник Amazon найняв приватних детективів для проведення власного розслідування, в його ході було встановлено, що Санчес отримав $200 000 від таблоїда. У 2019 Безос публічно звинуватив у спробі вимагання National Enquirer. Він сказав, що газета загрожувала опублікувати більше подробиць його відносин з Лорен Санчес, в тому числі – фотографії, якщо він не припинить власне розслідування.

Читайте также:   Розлучення року: як поділять майно Кім Кардаш'ян і Каньє Уест

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *