Десятки тисяч людей закликають не повертати мільярдера Джеффа Безоса з космосу

люди закликають не повертати мільярдера Джеффа Безоса з космосу

На початку червня стало відомо, що засновник компанії Amazon Джефф Безос полетить в космос на своєму кораблі New Shepard. Разом з Джеффом в подорож відправиться його брат Марк, а також переможець спеціального аукціону. Якщо спочатку ця новина викликала обговорення про майбутнє космічного туризму, то тепер далеко не всі раді майбутнього польоту. Так, на платформі Change.org з’явилися петиції, що закликають залишити Безоса в космосі.

Ініціатори документа Do not allow Jeff Bezos to return to Earth, який підписало вже понад 37 тисяч осіб, впевнені:

“Мільярдери не повинні існувати <…> ні на Землі, ні в космосі. Але якщо вони вибрали останнє, то нехай там і залишаються.”

Читайте также:   Як сервіс доставлення сумішей для смузі з інвестиціями від Серени Вільямс допомагає мілленіалам пережити карантин

У коментарях до петиції користувачі звинувачують Безоса в експлуатації людей і в тому, що через його бізнес-імперії страждає вся планета. Деякі закликали залишити Джеффа на Сонцi, а інші запропонували зібрати разом всіх мільярдерів і відправити на Марс.

Інший документ під назвою To Not Allow Jeff Bezos Re-Entry To Earth з аналогічною вимогою підписало близько 20 тисяч осіб. Але в цьому випадку організатори пояснили появу петиції теоріями змови, а також порівняли Безоса з суперлиходієм з всесвіту DC Comics:

“Джефф Безос – це Лекс Лютор, замаскований під власника надуспішного інтернет-магазину. Але насправді він – злий домінатор, одержимий світовим пануванням. Ми знаємо це вже давно. Джефф працював з Епштейном, тамплієрами і з вільними масонами, щоб отримати контроль над усім світом, він ділить ліжко з заперечувачем плоскої Землі. Це єдина причина, чому вони дозволяють йому покинути атмосферу. Тим часом наш уряд підтримує Безоса і дозволяє цьому статися. Можливо, це наш останній шанс до того, як вони включать мікрочіпи 5G і здійснять масове захоплення.”

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *