Білл Гейтс: “Всі багаті країни повинні перейти на 100% синтетичну яловичину”

Мільярдер налаштований оптимістично

Мільярдер і філантроп Білл Гейтс написав книгу “Як уникнути кліматичної катастрофи”, в якій наводить приклади, як можна реально запобігти змінам клімату і усунути викиди парникових газів. Велика частина книги присвячена технологіям, які необхідно впровадити для скорочення викидів в секторах економіки, що стосуються сталі, цементу і сільського господарства.

“Я вважаю, що всі багаті країни повинні перейти на 100% синтетичну яловичину. Можна звикнути до різниці смаків, і з часом його зроблять ще краще”, – говорить Гейтс. Він також зазначає, що перехід на штучне м’ясо – це більшою мірою не фінансова проблема, а політична. За його словами, маса законів вважає таке м’ясо “лабораторним сміттям на продаж” – його забороняють називати яловичиною.

Читайте также:   Попит на iPhone в Китаї знизився майже вдвічі

В інтерв’ю Technology Review Білл Гейтс розповів, що після обрання Байдена президентом США він налаштований оптимістично щодо політичного прогресу з кліматичного питання.

Прискорити цей процес, на думку Гейтса, допоможуть високі тарифи на вуглець, стандарти чистої електроенергії, чистого палива і більше фінансування досліджень і розробок в цих областях (мільярдер закликає уряд п’ятикратно збільшити щорічні інвестиції в чисті технології).

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *