Білл Гейтс про чипування: «Дуже важко спростовувати подібне, тому що це така дурість»

Засновнику Microsoft, мільярдерові і філантропу Біллу Гейтсу, як відомо, дісталося найбільше від конспірологів, що експлуатують тему COVID-19. І ось зараз він прокоментував популярну конспірологічну теорію про масове чипування під виглядом вакцинації COVID-19.

Коментуючи параноїдальну теорію про чипування в бесіді з Business Insider, засновник Microsoft заявив наступне:

«Я ніколи не займався речами на кшталт мікрочипів. Дуже важко спростовувати подібне, тому що це в рівній мірі нерозумно або дивно».

Подібно до того, як Ілон Маск при кожній нагоді розповідає про потенційні небезпеки ШІ, Гейтс роками твердив про небезпеки пандемії, закликаючи світових лідерів, в тому числі Дональда Трампа в кінці 2016 року, поставитися серйозно до цієї потенційної загрози і вжити відповідних заходів. У 2015 році на конференції TED Білл Гейтс розповів про можливу появу нового вірусу, який призведе до пандемії. І, як ми зараз знаємо, він, як і багато інших, мав рацію.

Читайте также:   Колишній киянин за день став доларовим мільярдером

У бесіді з BBC він також заявив, що «всі ці плітки і антинаукові вислови (про захоплення контролю над шляхом чипування під виглядом вакцинації)» тільки призводять до розпалювання ворожнечі між людьми.

«Турбує те, що в такий час цифрові інструменти використовуються для всього цього божевілля. Коли зрештою у нас з’явиться вакцина, нам потрібно буде домогтися формування групового імунітету, щоб близько 80% населення були вакциновані. Але якщо вони будуть думати, що це афера, або що вакцини шкідливі, і люди не захочуть вакцинації, то хвороба продовжить вбивати людей. Так що мене трохи турбує існування всіх цих божевільних ідей».

Білл Гейтс, засновник Microsoft, мільярдер і філантроп

Читайте также:   Засновник сервісу доставки продуктів Instacart став мільярдером

4 червня фонд Білла і Мелінди Гейтс (найбільший благодійний фонд в світі) оголосив, що протягом п’яти років перерахує $1,6 млрд Глобальному альянсу з вакцин та імунізації (GAVI), які підуть на закупівлю життєво важливих вакцин для найбідніших країн світу. Крім того, фонд Білла і Мелінди Гейтс виділить ще $100 млн на поширення вакцини від коронавіруса, коли та з’явиться.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *