Urban Decay випускає колекцію макіяжу, натхненну Прінсом

Urban Decay випускає колекцію макіяжу

На хвилі ностальгії за творчістю Прінса косметичний бренд Urban Decay надихнувся його образом і вирішив присвятити музикантові нову колекцію макіяжу. У розробці лінійки взяла участь Дамаріс Льюїс — модель і танцівниця, яка тісно співпрацювала з покійним співаком.
Димчаста підводка для очей, оксамитові тіні для повік, пудра — все це було частиною культового макіяжу Прінса. Цей стиль відбився і в новій колекції. У ній можна знайти палетки тіней, хайлайтер, підводку, пудру і кисть для мейк-апу.

«Ключовими елементами музики і індивідуальності Прінса, які і відбив Urban Decay, є якість, практичність, намір. Прінс ніколи спеціально не навчав мене мистецтву макіяжу, скоріше, він мовчки показував це. Він дбав про те, щоб я знала, що я — це я. А далі я можу вибрати те, що захочу. Ми створили цю прекрасну роботу завдяки людині, яка знала, що він не такий як усі. Згадуйте його в ті дні, коли відчуваєте себе обділеними. Знайте, що ви теж можете змінити світ,»- каже Льюїс.

Читайте также:   Вот до чего техника дошла или гарнитура hands-free 90-х

Перша палетка тіней — U Got the Look — складається з десяти відтінків: нейтральних, золотих і пурпурових. У самій упаковки є маленькі дверцята, на одній з яких розташовано дзеркало. Це відрізняє палетку від інших продуктів Urban Decay, що відкриваються і закриваються верхньою панеллю. Друга палетка — Let’s Go Crazy упакована аналогічно, але виконана в більш насичених тонах: яскравих рожевих, фіолетових і синіх.

Підводка Kajal Eyeliners So Dark представлена в чорному кольорі, а When Doves Cry — в білому. Рідкий хайлайтер завдяки маслу ши зволожує шкіру. Він просякнутий мікрочастинками золотого шиммеру, тому використовувати його можна не тільки на обличчі, але і на ключицях і плечах. Тонко подрібнена і пігментована пудра закріплює створений макіяж. Завершує колекцію багатофункціональна кисть для макіяжу з короткими густими щетинками.

Читайте также:   Рок-мюзикл «Юнона и Авось» на льду в одесском Дворце спорта

Вартість палеток тіней складе 55 доларів, підводок — 25 доларів, хайлайтера — 32 долари, пудри — 34 долари, а кисті — 28 доларів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *