Українська спортсменка встановила рекорд на чемпіонаті світу (відео)

18-річна українка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд у стрибках у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Катарі. При цьому спортсменка завоювала срібну медаль турніру.

На змаганнях у Досі українці підкорилася висота 2,04 метра, після чого вона вирішила зупинитися в боротьбі за перше місце. Такий показник став не тільки особистим рекордом спортсменки, але і новим світовим рекордом серед легкоатлеток до 20 років. «Золото» дісталося 26-річній Марії Ласіцкене, яка взяла ту ж висоту з меншої кількості спроб. Бронзову медаль чемпіонату світу отримала американка Вашті Каннінгем з результатом 2 метри. Такий же результат в ще одній представниці України Юлії Левченко, але долю медалі також вирішила загальна кількість спроб.

Нагадаємо, що раніше Ярослава Магучіх стала наймолодшою спортсменкою в історії, якій підкорилась двометрова планка.