«Ювентус» в дев’ятий раз поспіль виграв чемпіонат Італії

«Стара Синьйора» забезпечила собі чемпіонство за два тури до фінішу

У 36-му турі першості Італії туринський «Ювентус» вдома обіграв «Сампдорію» (2:0) і став недосяжним для суперників, забезпечивши собі дев’ятий поспіль титул переможця серії «А».

У першому таймі «Ювентус» більше мучився, ніж грав, але перед самим свистком на перерву Кріштіану Роналду вивів господарів вперед. У другому таймі спроби «Сампдорії» перевернути гру нічого не дали, щобільше, гості пропустили другий м’яч, що фактично поставило крапку в протистоянні. Хоча могли бути й ще голи. Однак Роналду не зміг реалізувати пенальті, що не затьмарило радості перемоги туринців, які тим самим оформили черговий чемпіонський титул.

Для «Бьянконері» це 36-й чемпіонський титул. «Мілан» та «Інтер» ставали чемпіонами Італії по 18 разів.

За друге місце в серії «А» ведуть боротьбу одразу три команди. «Аталанта» Малиновського не змогла обіграти «Мілан» (Руслан Малиновський не реалізував пенальті) і пропустила вперед на одне очко міланський «Інтер», який на виїзді завдяки дублю Ромелу Лукаку розгромив «Дженоа» (3:0). Стільки ж очок, як і у «Аталанти» (75), у «Лаціо», який виніс «Верону» на виїзді 5:1.