“Ювентус” в дев’ятий раз поспіль виграв чемпіонат Італії

“Стара Синьйора” забезпечила собі чемпіонство за два тури до фінішу

У 36-му турі першості Італії туринський “Ювентус” вдома обіграв “Сампдорію” (2:0) і став недосяжним для суперників, забезпечивши собі дев’ятий поспіль титул переможця серії “А”.

У першому таймі “Ювентус” більше мучився, ніж грав, але перед самим свистком на перерву Кріштіану Роналду вивів господарів вперед. У другому таймі спроби “Сампдорії” перевернути гру нічого не дали, щобільше, гості пропустили другий м’яч, що фактично поставило крапку в протистоянні. Хоча могли бути й ще голи. Однак Роналду не зміг реалізувати пенальті, що не затьмарило радості перемоги туринців, які тим самим оформили черговий чемпіонський титул.

Для “Бьянконері” це 36-й чемпіонський титул. “Мілан” та “Інтер” ставали чемпіонами Італії по 18 разів.

За друге місце в серії “А” ведуть боротьбу одразу три команди. “Аталанта” Малиновського не змогла обіграти “Мілан” (Руслан Малиновський не реалізував пенальті) і пропустила вперед на одне очко міланський “Інтер”, який на виїзді завдяки дублю Ромелу Лукаку розгромив “Дженоа” (3:0). Стільки ж очок, як і у “Аталанти” (75), у “Лаціо”, який виніс “Верону” на виїзді 5:1.