Погляд у майбутнє: Як Юлія Кичила перетворює дошкільну освіту

З великим захопленням представляємо Юлію Кичилу – українську бізнесвумен, засновницю інноваційного дитячого садка “Hello, Kids”, успішну бізнес-партнерку ресторанів “Купецький Двір” та “Дніпровська Рів’єра”, а також б’юті-амбасадорку Eka Beauty. Юлія є прикладом сильної жінки, яка робить значний внесок у розвиток дошкільної освіти в Україні, прагнучи забезпечити якісну освітню платформу для майбутніх поколінь.

Як ви знаходите баланс між турботою про дитину і керуванням дитячим садком? Чи існують певні принципи, чи підходи, які ви застосовуєте і вдома, і у вашому освітньому закладі?

Я дотримуюсь правила, що головне не кількість, а якість часу проведеного з дитиною. Керувати дитячим садочком допомагають помічники, яким я можу спокійно делегувати важливі справи. Наша команда зараз значно розширюється, я виступаю генератором ідей, а вони – втілюють ці ідеї в життя. 

Мої принципи, як в роботі, так і вдома, досить прості – робити все на совість, як для себе. Я люблю чіткість та послідовність в діях, все повинно йти згідно з графіком, за визначеним режимом. До цих правил я привчаю і родину і свою команду. 

Ваш дитячий садок славиться інноваційним підходом до освіти та виховання. Розкажіть, будь ласка, про унікальні методики або програми, які ви впроваджуєте, щоб сприяти розвитку кожної дитини.

Перш за все, це авторська методика, яка полягає у вивченні дисциплін, що допоможуть дитині швидко адаптуватись у сучасному світі – ейдетика, фінансова грамотність, статеве виховання та ін. Ми використовуємо STEAM-освіту, яка об’єднує науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering), мистецтво (Arts) та математику (Mathematics). Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань. Цей підхід спрямований на розвиток комплексного й проблемного мислення, творчості та практичних навичок учнів. Дітки вчаться вирішувати завдання шляхом проб і помилок, а не вивчають “суху” теоретичну частину.

Також велику увагу приділяємо формуванню емоційного інтелекту, що сприяє кращому розумінню власних емоцій та почуттів. 

Як ви впроваджуєте поняття здорового харчування та активного способу життя у вашому сімейному вихованні та як ви вчите цього дітей у садку?

Секрет в тому, щоб показувати все на власному прикладі. Моя донька у свої майже 4 роки, може краще за будь-якого нутриціолога пояснити з яких поживних речовин повинен складатись кожен прийом їжі та як вони впливають на організм. 

Щодо садочка, ми дійсно робимо великий акцент на харчуванні, тому що здорове харчування – це основа здоров’я. Дітки проводять в садочку 5 днів на тиждень, тож їх харчова поведінка, яка формується зараз та вплине на майбутнє – це наша відповідальність. Ми не змушуємо та не привчаємо до здорового харчування, а робимо це способом життя. Тим паче в садочку працює професійний шеф-кухар за власним авторським меню. Усі страви дуже смачні та різноманітні, ми подаємо їх у вишуканому вінтажному посуді з Англії 70-х років, що ще більше захоплює малечу та перетворює приймання їжі у пригоду, що захоплює. 

Ви говорили про важливість індивідуального підходу в вихованні. Як ви реалізуєте цей підхід у вашому дитячому садку і як допомагаєте батькам розуміти його значення?

Здебільшого до нас приходять батьки, які повністю розділяють цінності та принципи, закладені у виховання наших діток. Я сама – найбільший приклад та основа для розуміння цих принципів. Мій особистий бренд, який пропагує здорове харчування, спорт, режимність та активність, стає прикладом для багатьох батьків, вони починають впроваджувати їх у власне життя та життя своїх діток. 

Як ви вважаєте, які якості та навички найважливіше розвивати у дітей у сучасному світі, і як ваш дитячий садок допомагає в цьому?

Моя головна ціль — навчити дітей бути людьми, ростити їх в любові й турботі. Піклуватись про їх фізичне здоров’я шляхом корисного харчування і спорту. Приділяти увагу розвитку емоційного інтелекту, щоб дітки краще розуміли свої почуття, були емпатичними та могли правильно реагувати на негатив та конфлікти. Звісно ми не забуваємо про творчий розвиток і основні навички – читати, писати, рахувати, вивчати англійську, але головний акцент ставимо на практичних дисциплінах, які їм дуже знадобляться в житті – фінансова грамотність, ейдетика, статеве виховання та ін.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *