Зворушливий кліп-зізнання від Потапа до Насті

У передбачуваний день весілля однієї з найяскравіших і найбільш обговорюваних пар українського шоу-бізнесу Потапа і Насті Каменських, шоумен зробив несподіване зізнання. Олексій Потапенко опублікував зворушливе відео «Константа», в якому зізнався Насті в коханні. Сама Настя стала головною героїнею кліпу.

У новій пісні Потап підтвердив чутки про роман, який обговорюють вже кілька років. Шоумен пояснив, чому вони з Настею так довго приховували свої відносини. У новій пісні, як каже сам Потап, він висловив найпотаємніше.

«Я б не назвав це піснею, треком, синглом, хоч це і стане частиною нового альбому ПТП. Це мої почуття, частина моєї душі і мого серця. Це чесне зізнання чоловіка в любові до своєї жінки. Зізняння моїй дівчинці Насті Каменських, яку я люблю і на якій одружуся. Це лірика про найголовніше – про союз наших галактик, про нашу любов», – відверто зізнався Потап.

Читайте также:   Фестиваль, створений українською командою «Форсайт» та Олександром Лещенко, отримав престижну нагороду в Парижі! (ФОТО+ВІДЕО)

Читайте також: ОФІЦІЙНО: ІРИНА ШЕЙК І БРЕДЛІ КУПЕР БІЛЬШЕ НЕ РАЗОМ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *