У Львові прощаються зі знаменитим режисером Романом Віктюком

Поховають маестро в фамільному склепі на Личаківському кладовищі

У Львові проводжають в останній путь відомого театрального режисера Романа Віктюка, який помер у віці 84 років. Прощання з ним почалося вранці 23 листопада в театрі “Перший”. Потім продовжилося в Церкві святого Андрія, де проходить відспівування. Поховають маестро о 15:00 в сімейному склепі на Личаківському кладовищі, повідомила його племінниця.

– На церемоніях прощання будуть дотримані всі карантинні норми. Прохання всіх дотримуватися дистанції, одягати захисну маску і використовувати дезінфектор, – закликала Катерина Віктюк.

27 жовтня режисер потрапив в московську лікарню з коронавірусом, на тлі якого розвинулася тромбоемболія. Вона і стала фатальною для Віктюка, який помер 17 листопада.

Читайте также:   У Греції знайшли гробницю з королівськими прикрасами

Маестро народився в 1936 році у Львові, навчався в Державному інституті театрального мистецтва в Москві, після чого працював у Львові, Одесі, Києві, Вільнюсі (Литва), Таллінні (Естонія), Ризі (Латвія), різних містах Росії. З 1970-х років ставив спектаклі в різних театрах Москви, а в 1991 році відкрив там власний Театр Романа Віктюка, який через 5 років став державним.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *