Розлучення в процесі: Каньє вже забрав 500 пар кросівок з дому Кім

Тільки найцінніше

Каньє Уест з’їжджає з дому в Калабасасі, де жив разом з Кім Кардаш’ян. Page Six повідомляє, перш за все він забрав близько 500 пар кросівок.

Про розлучення пари стало відомо в січні.

На час його переїзду Кім відправилася у відпустку на острів Теркс і Кайкос з сестрами. “Вони відчували, що це буде менш драматично, якщо обидва не будуть там присутні”, – повідомило виданню джерело, близьке до сім’ї. Велика частина колекції кросівок все ще залишилася в Калабасасі (і яка доля їх чекає, поки невідомо).

Водночас Кім поділилася фотографією на пляжі в Yeezy Foam Runners – гумового взуття, що нагадує крокси. Фоловери тут же вдалися в питання, чи буде Кім підтримувати бренд Каньє після розлучення і в яких стосунках вони залишаться.

Читайте также:   Арт-перформанс Руслани «Чорнобиль RE:start»: Те, що трапилося в Чорнобилі 33 роки тому змусило людей у цілому світі замислитися над тим, яку енергію ми використовуємо!

Гардероб Каньє вона вже відвела під речі власної лінійки Skims – до такого висновку прийшли передплатники, подивившись одну з недавніх її історій.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *