Odessa Fashion Day на SUMMER WEEKEND

28 та 29 липня Odessa Fashion Day, за підтримки телеканалу Fashion TV Україна, в черговий раз буде вражати модними показами на SUMMER WEEKEND.

Це щорічний літній проєкт, який проводиться під егідою Odessa Fashion Day. Основною метою заходу є презентація круїзних колекцій одягу, взуття та аксесуарів від українських дизайнерів.
Головною модною локацією цього сезону став пляжний комплекс Mantra Beach Club, розташований на самому березі моря.

Як розповідають організатори, SUMMER WEEKEND by OFD 2020 покликаний оцінити рівень і якість української моди та підтримати регіонального і національного виробника (дизайнера) одягу у час пандемії. Цей проєкт – не лише покази, а й місце для перспективних знайомств та побудови ділової комунікації в fashion-середовищі.

Команда Odessa Fashion Day, орієнтуючись на думку світових експертів, створила умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів можуть професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі, тим самим підвищивши впізнаваність свого бренду і збільшивши кількість потенційних клієнтів у майбутньому.

Читайте также:   Оголошено нову дату проведення «Греммі»

28 та 29 липня з 15:00 по 21:00 на головному подіумі сезону в Mantra Beach Club (Аркадія пляж, 15) свої колекції продемонструють 20 дизайнерів з Одеси, Києва, Кременчука, Миколаєва, Запоріжжя. Увазі гостей будуть представлені бренди одягу для дітей та дорослих, а саме: NOVIKOV, Chili, SEMENENKO, KEKA, Sophy G, Pavlin Boutique, ПТАШКА РАЙСЬКА, Shablii Dresses, Leo Nova, Гірчиця: Етнодизайн, Valkyria Leona, Allat, TernOva & Jennifer School, ПАРА SOLO, BIGU, Dreams & Emotions, Elena Bilyk, BERLA, Grand Dresses by Irina Storng.

На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіапартнерів проєкту – телеканалів Fashion TV Україна, GTV і A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації проєкту.

Читайте также:   Британська модна рада нагородить супермодель Наомі Кемпбелл титулом “Ікона стилю”

ВАЖЛИВО! З урахуванням ситуації, що склалася в країні та у світі, організаційний комітет проєкту з усією ретельністю підходить до роботи команди. Кількість гостей відповідає дозволеним нормам в умовах проведення заходів на відкритому повітрі. Усі відвідувачі зобов’язані проходити температурний скринінг і дотримуватися дистанції не менше двох метрів один від одного. Робоча техніка (інструменти) і поверхні обробляються дезінфекційними засобами.

Цього року SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day проходить за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union, Mantra Beach Club та національного телеканалу Fashion TV Україна. Окрема подяка партнерам проєкту Емералд Моторс BMW, ZARINA, Vesch, Granddent, Dr.Spiller SkinLab, Make Me Up Studio and School, ART-PODIUM, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, Totalite model agency, Mostana Flowers, FIRM.

Читайте также:   Disney спекли пряниковий будиночок МакКалістерів з "Один вдома"

А також медіапартнерам: Fashion TV Україна, Folga’, JOY, Burda Style, Лиза, НАТАЛИ, Studio of my DREAMS, GLORY magazine, Financoff, SEWING BUSINESS AND FASHION, Amillidius, GTV, A1, Фаворит, NOVA magazine, Культурометр, WORLD STYLES, KINGDOM MODELS.

Проєкт Odessa Fashion Day — ініціатива щодо впровадження методів захисту і просування вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Даний проєкт є некомерційним. З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

Всі покази можна відвідати за умови попередньої реєстрації на сайті не пізніше, ніж за три дні до початку заходу: http://ofd.org.ua.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *