Фільм «Гаррі Поттер і Філософський камінь» подолав планку в $1 млрд зборів через майже 20 років після виходу (завдяки коронавірусу і перезапуску в Китаї)

Перезапуск системи кінопрокату після довгого простою через карантинні обмеження у зв’язку з COVID-19 привів до цікавого побічного ефекту. Завдяки тому, що мережі тестують готовність глядачів повернутися в кінотеатри на старих релізах, ці фільми отримали шанс збільшити свої збори. Одним з найяскравіших прикладів став «Гаррі Поттер і Філософський камінь» / Harry Potter and the Sorcerer’s Stone, який свого часу зупинився буквально за крок до позначки в $1 млрд зборів, а тепер таки переступив її.

Перша частина серії з восьми фільмів з циклу книг Дж. К. Роулінг вийшла в далекому 2001 році й зібрала $974 млн в міжнародному прокаті. Минулого тижня фільм перевипустили в Китаї в форматах 3D і IMAX, тільки за один вікенд зібравши $13,6 млн з 16,000 кінозалів. У підсумку загальна сума кінозборів зросла до позначки $1,001 млрд, що дозволило картині «Гаррі Поттер і Філософський камінь» увійти в «клуб мільярдерів».

Читайте также:   Листоноша купив перший комікс Marvel за 10 центів. Зараз його продали за 1,26 мільйона доларів

Відзначимо, що до цього моменту єдиним фільмом з усієї серії пригод Гаррі Поттера, якому вдалося зібрати в прокаті понад $1 млрд була фінальна частина «Гаррі Поттер і Дари Смерті. Частина 2 »/ Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2, яка отримала $1,34 млрд у 2011 році.

Сумарно вся серія Harry Potter з восьми фільмів зібрала в міжнародному прокаті $ 7,74 млрд.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 186

Напишите комментарий

Your email address will not be published.