Британський ветеран Том Мур, який зібрав мільйони для лікарів, опинився в лікарні з Covid-19

Британський ветеран, 100-річний лицар сер Том Мур, який став героєм в Британії після того, як зібрав майже 33 млн фунтів (45 млн доларів) для Національної служби охорони здоров’я Британії (NHS), був госпіталізований з Covid-19, повідомила його донька.

Ханна Інграм-Мур написала в “Твіттері”, що у її батька виникли проблеми з диханням, і його доставили в лікарню. За її словами, у сера Тома кілька тижнів тому було діагностовано пневмонію, а минулого тижня його тест на Covid-19 виявився позитивним.

Представник родини Тома Мура повідомив, що він поки не отримав щеплення від коронавірусу, оскільки приймає препарати для лікування пневмонії.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон побажав йому якнайшвидшого одужання: “Ви надихнули всю країну, і я знаю, що всі ми бажаємо вам повністю одужати”.

Читайте также:   Карнавальная атмосфера на паркете 11 эфира «Танцев со звездами»

Мур нещодавно пройшов курс лікування від раку і влітку 2020 року відновлював рухливість після того, як зламав стегно. Він хотів зібрати тисячу фунтів в знак подяки британським медикам і в підсумку зібрав набагато більше, ставши знаменитістю в усьому світі.

За допомогою ходунків ветеран колами ходив по саду, періодично викладаючи відео в YouTube. До свого сторіччя він розраховував пройти 100 кіл.

Але кампанія Мура виявилася надпопулярною. 17 квітня в прямому ефірі Бі-бі-сі він закінчив сотий обхід саду, зібравши 17 млн ​​фунтів (23,3 млн доларів). Гроші продовжували надходити і після цього.

У столітній день народження Тому Муру було надано почесне звання полковника. У липні він був посвячений у лицарі королевою Єлизаветою II.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *